Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Antonio Marin [ mvrinoi / 40 ]


mvrinoi
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marin Antonio
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 10-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece pot ajuta persoanele care nu se pricep intr-un anumit domeniu si sunt foarte intelegator cu oricine.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Antonio, am 16 si imi petrec majoritatea timpul la calculator, in special pe FiveM. Sunt o persoana calma si sunt dispus sa ajut orice jucator cu orice tip de problema oricat de grea ar fi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonio Marin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mvrinoi
  • Ore jucate pe server: 470
  • De cat timp jucati pe server: 6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore, depinde de zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 3 warnuri si un ban provizoriu
  • ID-ul din joc: 40
  • Averea detinuta in joc: Am o masina VIP,  un apartament la Vinewood Complex de clasa D, cateva masini si 120k bani impachetati.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, mereu mi-am asumat faptul ca am gresit.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta orice jucator indiferent de problema si as incerca sa ii explic greseala pe care a facut-o.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un helper trebuie sa se implice in rezolvarea problemelor de orice fel si sa aiba rabdare cu noii jucatori intrucat timpul lor petrecut pe server sa fie cat mai placut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am posibilitatea. Pot filma cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share