Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Deshawn Michael (BAFI HIT /ID 3577)


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Fabian
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev, momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest fapt.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, cunosc la perfectiune regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea cred ca merit sa detin aceasta functie datorita faptului ca sunt foarte implicat pe server, mai ales pe timp de noapte si pot reprezenta un sprijin al comunitatii, datorita atitudinii mele fresh si corecte.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Fabian si am saisprezece ani. Dupa parerea mea si a altor apropiati, sunt o persoana activa si plina de viata, lipsita de prejudecati si matura, care reprezinta pentru foarte multe persoane o mana de ajutor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Deshawn Michael
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BAFI HIT
  • Ore jucate pe server: 35, iar cu tot cu cele dinainte de wipe ajung la 100.
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat de curand de server, insa am jucat si cand acesta era in Paleto Bay, vreo 2-3 saptamani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 7-8 ore, intrand deobicei la ora zece si iesind spre zorii diminetii.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 3577
  • Averea detinuta in joc: Nu m-am axat pe avere si job si am preferat sa practic cat mai mult roleplay, dar detin un Range Rover si un Yamaha R2
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o reputatie proasta pe joc, ba din contra.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut discutii aprinse sau altercatii cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai cred ca activitatea mea predomina si as incerca sa imi dau silinta sa ajut fiecare membru al comunitatii care are nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un helper se ocupa cu sprijinirea si rezolvarea problemelor serverului cat si a playerilor care se joaca pe acesta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea sa filmez in situatiile in care este nevoie.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share