Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Crucovici Eduard [ Edy / 86 ]


Edy11
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Crucovici Cristian Eduard
  • Varsta reala:14
  • Orasul unde traiti:Urlati
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu asa consider.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece cunosc acest server si regulamentul lui.Ma straduiesc sa ajut pe oricine, in RP incerc sa iasa cat de bine pot eu, oricand incerc sa gasesc o cale de mijloc.Intotdeauna doresc sa aplanez conflictele atat IC cat si OOC.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Eduard, sunt un baiat sociabil, ajutator care stie sa ia decizii singur.Pot ajuta si pot fi ajutat oricand.Imi place sa imi fac prieteni noi.Traiesc pe principiul ca mereu este loc de mai bine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Crucovici Eduard
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Edy
  • Ore jucate pe server:750
  • De cat timp jucati pe server:Joc din vara anului 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Eu acord in prezent 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un singur warn.
  • ID-ul din joc:86
  • Averea detinuta in joc:Un apartament, cateva masini si niste bani prin banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Consider ca nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Deloc!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa explic cat mai mult cum sta treaba pe acest server cu RP-ul si sa nu trec imediat la sanctiuni, stergerea masinilor abandonate si ajutarea playerilor la tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca un HELPER se ocupa cu ajutarea unor jucatori noi pe server, stergerea masinilor, si celelalte treburi uzuale! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Bineinteles!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Cu siguranta!
Edited by Edy11
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share