Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armando Cercelus [ Coko / ID: 2904 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Robert
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oameni noi ,sa rezolv conflictele dintre playerii  care nu se descurca , sunt calm si  sunt destul de activ.Stiu regulamentul serverelui foarte bine , si defiinitile roleplay la fel .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat serios, calm ..Imi place sa fac si caterinca dar cand este nevoie pot fii foarte serios.Sunt foarte activ pe server.Sunt genul de persoana pe care daca o respecti de respect si eu la randul meu . Cunosc regulamentul foarte bine si asta cred ca ma ajuta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Cercelus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Coko
  • Ore jucate pe server:500
  • De cat timp jucati pe server:2018
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un WARN mai vechi cred ca de prin Ianua**rie dar nu il gasesc.
  • ID-ul din joc:2904 
  • Averea detinuta in joc:Toyota Supra si un apartament.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sunt deschis sa invat lucruri noi , sunt calm si respectuos.Imi place sa ajut oameni si sa i fac sa inteleaga unde au gresit , si sa le explic cum este bine .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca helperul rezolva probleme playerilor. De exemplu , daca cineva are o nelamurire legata de o actiune , sau s a facut FAILRP el este chemat si incearca sa i lamureasca si sa le explice ce au gresit , si daca este nevoie sa i sanctioneze.Sa ajuti playerii noi de exemplu , daca nu stiu anumite lucruri legate de server sa te duci sa le explici .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share