Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper]Mario D'Pescara [


ReaperMario
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mario Martella
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Constanta
  • Cu ce va ocupati:Studiez momentan
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt o persoana calma si   calculat cand vine vorba de a lua o decizie.In al doilea rand cred ca merit datorita activitati mele am ajuns sa stai sesiuni si de 12-14 ore pe zi,imi place mult sa ajut playeri si sa le explic ce gresesc.Atributile pe care le am incerc sa mi le indeplinesc!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Prieteni imi spun Mario, am 16 ani, sunt o persoana calma,rabdatoare si ambitioasa, stiu sa ma opresc cand e cazul,si sunt foarte informat si tot odata curios, uneori pot sa incep sa vb foarte mult, imi place muzica rock fotbalul si inotul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mario D'Pescara
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Acog25X
  • Ore jucate pe server:775 de ore 
  • De cat timp jucati pe server: Joc de pe sv din 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:minimum 8 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warnuri
  • ID-ul din joc:25
  • Averea detinuta in joc:Detin un apartament in Del Perro Et.8 Ford Raptor Chiron Speedo Sobol P1 Senna S63
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Acum nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa invat playeri  sa aplice regulamentul si sa le arat ca nu conteaza decat cine face RP mai frumos.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper indruma explica si santioneaza playeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share