Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Luci Alioani [2013]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Luci
  • 1.2 Prenume: Alioani
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 41
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 85 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 641- 3682


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu .
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu ,stiu doar limba  romana 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Șomer. 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alătur departamentul Los Santos deoarece eu cand eram mic am plecat la tara cu familia mea am plecat la bunici cu fratele, tata si mama mea . Cand am ajuns aproape de casa bunicilor o femeie a picat din picioare am mers la ea alergând am scuturato de umeri dar femeia nu imi răspundea . Mama a sunat la 112 oamenii de la dispecerat au trimis de urgență o ambulanță , însă din pacate in zona respectiva nu prea era cadru medical pe ambulanțe asa ca am asteptat 20 minute până a ajuns ambulanța , femeia era inconștientă a avut noroc ca nu s-a intamplat ceva mai grav cu ea . SI de atunci am jurat ca ma voi face paramedic si voi ajuta orice persoana ca nimeni sa nu mai treacă prin spereietura care am trecut eu .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Am studiile terminate si am fost instruit pentru acest job , eu stiu sa ma descurc în orice situație sa iau decizi bune singur , stiu sa calmez situațiile dificile am invatat sa ofer respect oricărui persoana .
    Dețin si urmatoarele calități: Ager ,bun ,atent ,calm ,inteligent municitor , cinstit , curasjos , cumpătat si ferm.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Luci Alioani
  • 4.2 Vârsta: 14 ani 
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Timisioara .
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 1 an jumate 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 1-2 săptămâni 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  15 ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 2013
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut
  • 5.0 Alte informații: M-am apucat de Fplayt mai de mult numai ca am facut o pauza ca a intervenit niste probleme de aceea am si atea ore puține . Însă acum ma apuc serios de servar si o sa fac mult mai multe ore . În rest sa va povestesc un pic despre mine sunt un băiat din Timișoara care are 14 ani căreia îi place sa se joace sa comunice si sa se plimbe prin oraș . Imi mai place sa mănânc , mănânc foarte mult însă nu ma îngrașă sunt slab am vreo 43 kg si 1.58 m . ( am o voce destul de groasa)




Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General - Nino Brown
    Nume Discord: 
    AlexStan#0152
    Asistent-General - Alex Stan

ACCEPTAT.jpg.372567ce71cdbd8468d0bc95eee60f3d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share