Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Onfroy [ qArmin / 96 ]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: 15 ani
  • Orasul unde traiti: Judetul Suceava, Orasul Gura Humorului
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 8-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dupa punctul meu de vedere stiu tot ce ar trebui sa stie un player putin mai vechi.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu vreau sa cred ca merit neaparat aceasta functie dar pentru ca sunt destul de vechi pe aceasta comunitate stiu cum ar trebui sa calmez oamenii si cum sa raspund la tikete.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Ma numesc Razvan, am 15 ani (15.02.2005), stau in judetul Suceava, orasul Gura Humorului, sunt in clasa a 8-a. In general imi place sa stau pe calculator, sa ies pe afara, sa stau cu prietenii si sa ma distrez. Nu cred ca aici conteaza aspectul asa ca nu o sa ma descriu mai mult.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Onfroy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): arMin
  • Ore jucate pe server: 101
  • De cat timp jucati pe server: Aprox. 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Deoarece sunt in clasa a 8-a si am examene, nu o sa pot acorda chiar 100% din timpul meu liber. Acum in "vacanta" o sa pot sta cam 5-6 ore iar in timpul scolii 3-4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn - Condus Non-Rp, Un ban permanent - Bug abuse (nu o sa mai repet asta niciodata), Un warn - FailRp de Mafiot, Un warn -Limbaj OOC. Doresc sa precizez ca mai toate sanctiunile sunt destul de vechi, doar cea de Condus Non-Rp a fost acordata wipe ul acesta.
  • ID-ul din joc: 96
  • Averea detinuta in joc: 20k bani, un M3, un Dodge Challanger, un M5E60, o duba, un apartament (Aprox. 320k)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In character nu, OOC foarte putina.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Deoarece in ultima perioada am lasat o mai usor cu serverul, acum vreau sa ma apuc serios si vreau sa ma joc mai mult pe acesta. De asemenea, daca as obtine aceasta functie as ajuta mult mai mult playerii in legatura cu tot ce tine de OOC / de server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu tot ce tine de playeri noi / comunitate. Consider ca un helper nu si lasa "colegii" din staff la greu si ramane in staff oricat este nevoie. Helperul ajuta toti oamenii noi, acesta fiind prima impresie a acestora. De asemenea, in caz de greseli, helperul sanctioneaza drept faptele rele facute de playeri, fara sa ajute in special un player aparte, prieten de al lui.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da. Pot filma cu orice este nevoie, inclusiv cu software ul de la AMD.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
  • Multumesc pentru atentia acordata!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share