Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mario Vesspuci [3264]


bogdylan
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Vesspuci
  • 1.2 Prenume: Mario
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25 ani
  • 1.5 Înălțime: 191cm
  • 1.6 Greutate: 82kg
  • 1.7 Naționalitate: Italiana
  • 1.8 Adresă: Strada Mirror , Ap. nr. 19
  • 1.9 Număr de telefon:295-1525

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al Los Santos-ului
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nicio boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu .
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am niciodata arestat pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:  Nu .
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodata substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu,am primit contraventii.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da , mi-a fost suspendat pentru depasirea limitei de viteza , avusesem 79km/h in oras. Dar de atunci n-am mai trecut de limita de viteza nici macar cu 1km/h
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza , atat scris cat si vorbit.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am mai trimis niciodata un CV pentru acest departament.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Dupa cum am spus , nu am mai trimis niciodata o aplicatie de angajare niciunui departament.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Cand am aterizat in oras am inceput cu munca de jos , spaland geamuri pe la cafenele , la spital si alte centre.Apoi usor dupa ce m-am stabilizat in oras am reusit sa imi iau alta slujba si anume sofer la posta romana . In prezent lucrez ca miner , desigur cu o licenta valabila.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie din Los Santos deoarece asta imi place sa fac , este un vis de al meu ,imi place sa induc lumea spre calea legala sa nu cada in extrema cealalta deoarece asa este bine. Am studiat foarte mult pana sa ajung sa depun acest CV , de la regulament si cod penal pana la actiunile profesioniste ale politistilor prezenti in oras. Ceea ce am vazut mi s-a parut foarte pus la punct iar coordonarea lor in prinderea infractorilor da dovada de maturitate si spiritul luarii deciziilor pe moment si in situatii critice , ceea ce ma caracterizeaza si pe mine. Orasul a luat amploare cu tot felul de oameni , chiar si de la varste fragede care au devenit livratori pentru mafiotii din oras. Trebuie sa punem capat acestor infractiuni .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca toti candidatii au un atuu al lor , toti sunt buni intr-un anumit fel. Insa cu ce pot veni in plus este spiritul de echipa , de leadership , capacitatea de a actiona imediat la orice situatie.Sunt un om cu bun simt , imi pastrez calmul in situatii dificile , imi place disciplina si loialitatea , ceea ce cred ca nu se pune la indoiala in acest departament . Dar dupa cum am spus toti suntem buni in felul nostru.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Mario 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 18 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 3 ani cu aproximatie
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De 2 luni .
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 150 ore 
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3264
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații : -
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
RESPINS!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share