Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Nume Prenume [ID]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Corleone 
  • 1.2 Prenume:Iulik 
  • 1.3 Sex:Masculin  
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime:1.76
  • 1.6 Greutate:78.4
  • 1.7 Naționalitate:Molodvean 
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:588-3363


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu 
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:nu sunt bolnav doame ferste 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:da limba rusa o inteleg si unpic de engleza 

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:am fost taximetrist 

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Din cauza ca doresc sa devin un salvator cum ar fi medici/smurd sa ajut civili sa dau o mina de ajutor sa fiu de folos cit in locul de munca cit si ca persoana moral si spiritual sa fac apeluri si diferite intreventi cu salvarea ajutarea oamenilor din orasul minunat LOS Santos ciar si tatal meu a fost ca salvator doar din departamentul de Pompieri si a esit la pensie dar eu am ales Medici/Smurdul si cred ca va fi ce mai buna alegere si potrivita loc de munca sau responsabilitate pentru mine si colegi sau cei care vor mai da un CV la acest departament .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferinteaza de numeni de nici un coleg motiv ca suntem toti la fel din cauza asta trebue respect mare fata de altu si daca ii o problema foarte dar foarte mare de apelat un grad mai amre de a rezolva cu calm si blindete .

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Pușcaș Iulian
  • 4.2 Vârsta:14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Republica Molodva , Durlești sub urbia Chișinaului  
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani fivem deja fac 1 an 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:cred ca 1 saptamina si citeva zile sau nici macar o saptamina 
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 30 si ceva de ore 
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:77101 
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:5-6 ore chiar mai mult daca am timp liber 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu am primit 
  • 5.0 Alte informații:nu am 
Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Va rugam sa reveniti cu un CV nou , in momentul in care indepliniti toate conditiile (min. 50 ore) sa respectati inclusiv modelul CV-ului

 

Cu respect,

Medic Inspector - Antonio Cristian

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share