Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Daniel Brown [ Sandel/ ID: 1272 ]


Sandel
 Share

Recommended Posts

 

  • Numele real:Grigoras Sandel Daniel
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Focsani
  • Cu ce va ocupati:Student la politehnica
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: indiferent de vreme / timp / persoană.Absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit o sansa deoarece acord mult timp serverului si am trecut prin multe situatii dificile si consider ca m-am descurcat.Scopul meu este sa fac oamenii sa intelaga anumite greseli nu sa ii sanctionez,in foarte multe tickete am incercat sa expun si parerea mea si am incercat sa fac oamenii sa isi constientizeze greselile pentru ca scopul nu este sa dai o sa sanctiune pur si simplu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un student in primul an la Aero Spatiala ,imi place sa ma joc ,in timpul liber prefer sa ma duc la petreceri sau cluburi de techno impreuna cu prietenii.Consider ca doar prin dedicare si rabdare poti ajunge departe tratand fiecare situatie cu calm .Consider ca sunt o persoana destul de distractiva si serioasa cand trebuie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daniel Brown
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sandel
  • Ore jucate pe server: 810
  • De cat timp jucati pe server: 2-3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi:in jur de 3-4 ore sau chiar mai mult depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:warn pentru metagaming wipe-ul trecut
  • ID-ul din joc: 1272
  • Averea detinuta in joc: 800k,evo 9 si mai multe masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):da ,dar au fost rezolvate
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferenta nu cred ca o sa fie deoarece am incercat mereu sa fiu corect si sa fac un roleplay distractiv pentru ambele tabere.Fiecare mai are nervi uneori cum ar fi unele momente de"rage" asa ca as incerca sa evit certurile pentru a nu lua decizii proaste sau sa supar pe cineva ,in situatiile tensionate consider ca mai bine lasi de la tine si treci mai departe.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele pentru toate categoriile,inteleg ca din moment ce esti in staff nu trebuie sa le stii pe toate ,dar nu e o rusine sa intrebi.Din moment ce esti in staff consider ca trebuie sa ai cunostinte suficiente pentru a putea rezolva un ticket cum trebuie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: instant replay+filmat
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

+rep, merita o sansa stie sa faca un roleplay complex si  este si unul dintre playeri vechi pe server si tocmai de asta stie sa se dercurce in orice situatie! 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share