Jump to content
×
×
  • Create New...

[APLICATIE] Eduard Rivera [ID: 239]


bestotssyn
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Eduard
  • 1.2 Prenume: Rivera
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.85cm
  • 1.6 Greutate: 79kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: - 
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Birjar, Transportator de Alcool, Vanator, Constructor.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din New Austin? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Motivul principal pentru care vreau sa ma alatur Departamentului de Politie din New Austin este ca jurisdicita pe care New Austin o are este una dintre cele mai periculoase fata de celalate zone, precum Valentine, Saint Denis, sau Blackwater. Orasele Tumbleweed si Armadillo au o rata de criminalitate foarte ridicata, fiind doua orase foarte periculoase, iar scopul meu este sa asigur ca zona New Austin va fi una sigura si ca rata criminalitati o sa fie una cat mai mica. Alt motiv pentru care vreau sa devin fac parte din Departamentul de Politie este pentru ca vreau sa duc mai departe traditia familiei mele, precum toti cei din familia mea au facut parte din politie sau au fost afilitati cu politia intr-un sens.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ce cred ca ma diferentiaza de ceilalti canditati este ca sunt o persoana prietenoasa si intelegatoare, pot sa muncesc bine intr-o echipa deoarece consider ca am un spirit de coordonare foarte bun, dar pot lua si decizii pe cont propiu in situatii tensionate. Tot odata sunt o persoana agila si foarte perspicace. Cu toate ca va asigur ca toti care aplica in Departamentul de Politie New Austin au avantajele si dezavantajelor lor, cum am si eu desgiur, consider ca toata lumea in urma unei limite merita o sansa de a intra in Departamentul de Politie New Austin.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Eduard
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Giurgiu 
  • 5.4 De când vă jucați RedM?: M-am jucat prima data RedM prin 2022 cand a fost serverul initial facut.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Pe FiveM ma joc din 2021 iar pe RedM ma joc de la deschidere.
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) :  In jurul de 10 ore (nu cred ca are cineva 50 de ore oricum)
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 239
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.13 Alte informații : Nu am.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share