Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] Garcias Andra [ID: 467]


Hizaraya
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Garcias 
  • 1.2 Prenume: Andra
  • 1.3 Sex: Feminin
  • 1.4 Vârsta: 26 ani
  • 1.5 Înălțime: 1.70 m
  • 1.6 Greutate: 55 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: - 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:  Birjar, Miner, Transport Alcool

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Blackwater? (Argumentează in minim 75 cuvinte): 
  • Doresc sa ma alatur departamentului de politie din BlackWater, intrucat doresc sa ajut la siguranta si linistea orasului si totodata imi doresc sa stabilesc impreuna cu o echipa de oameni capabili ordinea si bunastarea in randul populatiei. Ca si un scurt istoric, tin sa mentionez faptul ca inca de cand eram doar o copila si strabateam in lung si in lat strazile orasului BlackWater, am fost atrasa de profesionalismul si curajul de care dadeau dovada politistii si seriful din cadrul sectiei de politie si speram ca intr-o buna zi sa ajung sa fac si eu parte dintr-o astfel de echipa, si sa ne unim fortele in slujba noastra pentru indepartarea raului si a infractiunilor ce pot avea loc in oras. Acestea fiind spuse, astept cu nerabdare sa devin un om al legii, si sa fac parte din Departamentul de Politie din BlackWater.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Profesionalism, seriozitate, rabdare, responsabilitate si corectitudine. Acestea sunt calitatile (daca le putem numi astfel) care ma definesc pe mine ca om, ca persoana in viata de zi cu zi. Sunt genul de persoana care isi respecta cu sfintenie locul de munca si respecta munca pe care trebuie sa o depuna si o realizeaza fara a intampina dificultati, gasind mereu solutii, imi iau foarte in serios atributiile ce imi sunt date si pe care trebuie sa le indeplinesc, sunt un om calm si rabdator ce nu isi pierde cumpatul in nicio situatie, automat din cele spuse anterior poate reiesi faptul ca sunt un om responsabil si nu in ultimul rand, sunt o persoana corecta si imi place sa tratez lucrurile ca atare. Ca si puncte slabe, pot introduce in aceasta categorie tendinta catre profesionalism, deoarece tind sa ma incapatanez ca lucrurile pe care le fac sa fie perfecte si sa nu existe greseli in faptele mele.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andra
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 30
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Drobeta Turnu Severin
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : De cand s-a deschis serverul FplayT.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De cand s-a deschis.
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 12
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 467
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.13 Alte informații : Multumesc frumos! 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share