Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] Dutz Mendes [322]


Dutz
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Mendes
  • 1.2 Prenume: Dutz
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 29
  • 1.5 Înălțime: 170
  • 1.6 Greutate: 75
  • 1.7 Naționalitate: rrom
  • 1.8 Adresă:-

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu 
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Birjar, Constructor, Vanator, Transport Alcool

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din New Austin? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din New Austin deoarece in trecut tatal meu a fost sheriff si din pacate intr-o iarna foarte friguroasa tatal meu a fost trimis intr-o o misiune de maxima importanta si cu un risc foarte mare sa nu se mai intoarca acasa el a acceptat misiunea, Eu impreuna cu mama mea am incercat sa il oprim deoarece riscul ca el sa nu se mai intoarca la noi era extrem de mare dar lui ii placea foarte mult chestiile aproape imposibile si chestiile periculoase, nu am avut cum sa il oprim asa ca dimineata la ora 4:55 el a plecat impreuna cu colegii lui in misiune. Dupa 5 zile eu cu mama mea aveam o speranta ca se mai intoarce acasa dar dupa 5 ore am primit o scrisoare de la Sectie ca tatal meu a fost impuscat de catre 2 indivizi cu sange rece. Eu am crescut si dupa 10 ani de zile vreau sa intru In Departamentul de politie deoarece acesta este visul meu de mic sa ii duc treaba pana la capat, sa prind infractorii care l au impuscat pe tata si sa ii pedepsesc Penal si totodata sa prind toti oameni care incalca legea si fac infractiuni. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu consider ca ma diferentiez cu nimic fata de ceilalti dar cu toti avem bonusurile noastre  Conditia mea fizica, Munca in echipa,Sunt foarte capabil sa rezolv probleme grele, Calaresc bine si sunt foarte bine antrenat din orice punct de vedere.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : David
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Botosani
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : de la deschidere 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 1 jumatate
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 5
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 322
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.13 Alte informații :-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share