Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] Juan Diego [271]


PoKe
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Juan
  • 1.2 Prenume: Diego
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 21
  • 1.5 Înălțime: 175cm
  • 1.6 Greutate: 82kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman / Spaniol
  • 1.8 Adresă: -

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Birjar / Vanator 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Valentine? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sunt doritor a intra in acest departament deoarece prin tinuturile apropiate de Valentine am crescut si vreau sa ajut la consolidarea respectarii legii si sa ajut comunitatea in dezvoltarea sa prin impunerea in fata banditilor care dau tarcoale.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Un lucru esential care ma diferentiaza de ceilalti candidati ar fi acela ca sunt o persoane serioasa si calma in cele mai multe situatii. Stiu sa gestionez astfel incat sa pot iesi cu capul sus.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cristi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 19
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență Hunedoara ( BRAD )
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : De apropae un an dar cu o pauza mare
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De cand s-a deschis serverul de redm
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 10
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 271
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.13 Alte informații : Nu
Link to comment
Share on other sites

NFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Juan
  • 1.2 Prenume: Diego
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 21
  • 1.5 Înălțime: 175cm
  • 1.6 Greutate: 82kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman / Spaniol
  • 1.8 Adresă: -

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Birjar / Vanator 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Valentine? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sunt doritor a intra in acest departament deoarece prin tinuturile apropiate de Valentine am crescut si vreau sa ajut la consolidarea respectarii legii si sa ajut comunitatea in dezvoltarea sa prin impunerea in fata banditilor care dau tarcoale. De asemenea, sunt un om cu simtul dreptatii si un post in acest oras m ar ajuta mult mai mult sa mi l dezvolt.. pe langa experienta cumulata. Totodata, avand in vedere ca am avut un trai sarac crescand cu greu.. am realizat cat de esential este ajutorul din partea celorlalti.. astfel la randu meu as ajuta lumea care traieste cinstit. Asadar, prin cele precizate mai sus, consider ca sunt apt pentru a ma alatura departamentului si sa gasesc oamenii cu aceleasi principii.

    Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Un lucru esential care ma diferentiaza de ceilalti candidati ar fi acela ca sunt o persoane serioasa si calma in cele mai multe situatii. Stiu sa gestionez astfel incat sa pot iesi cu capul sus. De asemenea, sunt o persoana onesta si curajoasa care nu isi lasa niciodata garda jos.. indiferent de situatie, tratand pe toata lumea in mod egal fara favorizari.. mai ales in cazul conflictelor. Pe langa acestea, latura mea sociala este una bine dezvoltata care ma poate ajuta in comunicarea cu ceilalti.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Cristi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 19
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență Hunedoara ( BRAD )
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : De apropae un an dar cu o pauza mare
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De cand s-a deschis serverul de redm
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 10
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 271
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.13 Alte informații : Nu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share