Jump to content
×
×
  • Create New...

[APLICATIE] Lorenzo Bilotti [166]


micuzenn
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume: Lorenzo
1.2 Prenume: Bilotti
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 23
1.5 Înălțime: 1.78 cm
1.6 Greutate: 75 kg
1.7 Naționalitate: Roman/Italian
1.8 Adresă: -
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Nu
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost angajat particular la un jupan de restaurant din suburbiile Rhodes pentru a-i vana caprioare si capre de munte. Inainte de a fi vanator profesionist, am fost birjar si am tranzitat zonele Strawberry, Black Water si Saint Denis cu multi gentlemen.
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Saint Denis? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Alegerea de a deveni polițist este însoțită de o puternică dorință de a servi comunitatea și de a contribui la menținerea ordinii și siguranței publice. De asemenea, sunt motivat de ideea de a contribui la menținerea justiției și egalității în societate. Consider că fiecare individ merită tratament corect și respect, iar rolul polițistului este esențial în asigurarea acestor valori fundamentale.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): De-a lungul vietii, am dobândit stabilitate emoțională și reziliență în fața situațiilor dificile, calități esențiale pentru a face față presiunilor și provocărilor în profesia de polițist insa consider cu tarie ca pentru a avea randament si pentru a combate criminalitatea in orasul nostru trebuie sa ne intrunim puterile si valorile spre obiectivul comun si anume deservirea si protectia cetatenilor la cele mai inalte standarde.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Tiberiu
5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 23
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
5.4 De când vă jucați RedM? : De cand s-a deschis acest server
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De ceva timp.
5.6 Cate ore aveti pe character? (Minim 50 ore) : 22
5.7 Ce ID aveti in joc? : 166
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 risc ban provizoriu?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : da
5.12 Ai citit regulamentul politiei? : da
5.13 Alte informații : Multumesc pentru sansa aplicarii candidaturii mele in vederea ocuparii unui post vacant in cadrul sectiei dumneavoastra de politie.

Edited by micuzenn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share