Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Miller Dan [Dan_M / ID: 1866]


Dan_M
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dan
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Cluj
  • Cu ce va ocupati: Google Employee 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cu siguranta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece se potrivește perfect cu setul meu de abilități și cu modul în care vreau să mă dezvolt în RedM. Deși îmi place să joc pe FplayT, această poziție îmi permite să îmi folosesc experiența. Pot sa combin abilitatile mele cu oamenii si totodata abilitatile mele tehnice pentru a ajut orice player care are nevoie de ajutor din partea mea. Îmi place să joc pe FplayT, așa că acesta este un beneficiu al meu, mă pot bucura să ajut serverul și oamenii care au nevoie de ajutor de la Helperi. Pun suflet în lucrurile pe care le fac, îmi fac treaba cu suflet, pasiune și profesionalism.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Dan, locuiesc in Cluj-Napoca, am 24 ani. Sunt o persoana matura. Sunt sociabil, intelegator, cu simtul umorului. Ma integrez repede intr-un colectiv nou. De mic copil, mie imi place cuvantul "Respect", cuvantul care ma caracterizeaza pemine este "Respectul", traiesc pe principul "Respecta si vei fi respectat". Cateodata sunt mai curios de fel, sunt o persoana cu bun-simt, cu "capul pe umerii". Prietenii mei imi spun mereu ca se po baza pe mine, pot glumi cu mine si rade. Imi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am in preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Miller Dan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dann
  • Ore jucate pe server: 30
  • De cat timp jucati pe server: Pe RedM joc de pe descidere, aproape. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: N/A
  • ID-ul din joc: 1866
  • Averea detinuta in joc: 2 cai si 100$ in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fac tot posibilul sa ajut persoanele care au nevoie de ajutorul nostru, as incerca sa imi ajut echipa daca ea are nevoie si totodata sa ajut comunitatea cu orice este nevoie. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul se ocupa cu darea de informatii la jucatorii care au nevoie de ajutor in privinta cu regulamentul, totodata ajuta in rezolvarea problemelor tehnice care un jucator le are, totodata ofera sfaturi si explica anumite chestii pentru imbunatatirea jocului si a comunitatii, cand este cazul. Totodata, un helper este acolo pentru a pastra atmosfera jocului buna si fun pentru ceilalti jucatori si totodata respectuoasa. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share