Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Wade Johnson [ N3VOxl / 372 ]


N3VOxl
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Moldovan Tudor
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Sibiu
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un membru al comunitatii cu vechime, pe fivem ma joc din 2020, pe redm m-am jucat in primul wipe, am facut in banda lui Bestial si am avut cateva ore considerabile (80 90 de ore), in care am raportat buguri majore de duplicare. Consider ca sunt serios atunci cand trebuie si descurcaret in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om sociabil, respectuos, amuzant dar serios atunci cand trebuie. Unul din hobby-urile mele sunt jocurile pe calculator, in care imi petrec cateva ore pe zi. De asemenea lucrez ca freelancer fiind graphic designer. Legat de jocuri, de cand eram mic m-am jucat doar shootere pentru ca armele si actiunea m-au atras de mic.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Wade Johnson
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): NeVo
  • Ore jucate pe server: in jur de 35
  • De cat timp jucati pe server: Din primul wipe, si al doilea din prima ora de cand s-a deschis
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore in timpul saptamanii, in weekend mai mult, depinde ce alte planuri am
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu am
  • ID-ul din joc: 372
  • Averea detinuta in joc:  in jur de 350 de dolari, 4 pistoale (2 lemat 2 scofield), peste 50 sulf, ghiozdan mare, arme de baza etc
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as asigura un roleplay de calitate care sa fie placut de toata lumea
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta oamenii cu problemele/reclamatiile/nelamuririle legate de server 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share