Jump to content
×
×
  • Create New...

[APLICATIE] Akan Sandocan


KapKanOS
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Sandocan
  • 1.2 Prenume: Akan
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 45
  • 1.5 Înălțime: 186
  • 1.6 Greutate: 86
  • 1.7 Naționalitate: Tigan
  • 1.8 Adresă: -

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Da, insa nu sufar de nimic.
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai trimis.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat: Nu, am am mai aplicat in politie
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu, am mai trimis.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sunt birjar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Blackwater? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie deoarece vreau sa prind infractorii din orasul "Blackwater", vreau sa fie un orasel cat mai curat si cu cea mai mica ratie de crima. Vreau sa ma alatur departamentului de politie deoarece de mic copil as fii vrut sa lucrez pentru stat, de mic copil am incercat sa respect orice lege a orasului, si am reusit nu am caziere nu am infractiuni la activ, sunt un om simplu dar cu o minte destul de agera si un om foarte bun la suflet care incearca din rasputeri sa faca ca "Blackwater" sa fie cel mai sigur oras dintre toate. De ce spun ca sunt foarte bun la suflet in "Blackwater" suntem 2 frati in familie si eu fiind cel mare a trebuit sa am grija de fratele meu mai mic, insa el fiind mai arogant s a mutat in "Saint Denis" urmand ca dupa ceva timp dupa ce a plecat ca mama sa moara, i am trimis o scrisoare pentru a-l anunta, ne am reintalnit dupa ani buni, am iesit am stat la un bar am discutat cu calm chiar daca in tineretile noastre nu ne am inteles, totusi am reusit sa cadem la un comun acord si dupa ce s a intamplat cu mama si tata sa fim iar o familie sa fim iar niste frati in propriu sens, stand cu el de vorba am auzit o discutie ca ar lucra ca offiter, si asta m a facut si pe mine sa devin unul dorindu mi de mic sa devin si eu unul dar neavand sanse deoarece a trebuit sa am grija de mama si tata, dar odata cu moartea lor am zis ca asta ar fii sansa mea, am vorbit cu fratele meu si am cazut la un comun acord ca ma ajuta sa depun o scrisoare de a devenii si eu un offiter pentru a putea ajuta orasul impotriva tuturor infractoriilor care vor sa faca rau oraselului nostru scump si drag. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Experienta mea de viata, am trecut prin multe de a lungul vietii mele.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Catalin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 21
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Constanta
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : Am mai jucat pe alt server, pot spune undeva pe la o saptamana, este ceva nou pentru mine.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc pe Fplayt [RedM] de o zi, insa pe FplayT [FiveM] ma joc de prin 2019, adica am experienta in Roleplay.
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) : 2 ore, insa le voi face foarte rapid.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 2048
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.13 Alte informații : Multumesc frumos pentru timpul acord, spor cu server-ul sa fie ca cel de FiveM.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share