Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] John McLane [ Tzap / ID: 104 ] 


Tzap
 Share

Recommended Posts


  •  

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad-Alexandru Sipos
  • Varsta reala: 39
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Asamblari / service sisteme PC desktop si alte activitati de freelancing online
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles, fara nicio problema.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur, l-am citit de mai multe ori cap-coada.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In principal pentru ca am maturitatea necesara ( sunt cu siguranta printre cei mai in varsta ), am timpul necesar sa fac destul de multe tickete ( cel putin in perioada urmatoare, de iarna ), am 500+ ore de RedM la activ ( am mai jucat vreo 300 de ore pe West Frontier si in jur de 100 pe Badlands ).
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip destul de complex, am multe pasiuni si stiu cate putin din aproape orice. Mi se spune des ca am o fire cameleonica deoarece ma pot mula cu lejeritate pe orice fel de tipologie, avand prieteni de tot felul ( etnie, personalitate, caracter ). La baza sunt un gamer, un cinefil si un impatimit al muzicii ( merg la majoritatea festivalurilor cunoscute de la noi din RO, in fiecare an, si la foarte multe evenimente din Bucuresti ). Sunt outgoing, dar in general doar cu cei cu care sunt pe acelasi vibe si mai putin iarna cand prefer sa "hibernez" ( nu prea-mi place sa hoinaresc prin frig ). 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): John McLane
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tzap
  • Ore jucate pe server: 115
  • De cat timp jucati pe server: Din prima zi, prima ora, primele minute :)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pana acum, in jur de 13 ore / zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc: 104
  • Averea detinuta in joc: 150$ ( mi-am luat carute )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma inteleg bine cu toti momentan.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): In niciun caz.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit fata de ce am observat pana acum ca au facut ceilalti helperi ar fi, in urmatoarea ordine a importantei : 1) Nu as mai da revive-uri aiurea "by request" pe chat mai ales in conditiile in care jucatorul a murit in mod clar in urma unei situatii roleplay si deci nu exista un motiv care sa justifice revive-ul. Am observat chestia asta in cazul catorva jucatori ce si-au facut un nume pe FiveM si nu mi s-a parut prea ok. 2) In situatiile in care sunt implicate mai multe persoane si exista versiuni diferite a ceea ce s-a intamplat, as asculta cu atentie ce are de spus fiecare si as cere cat mai multe detalii, astfel incat pe baza tuturor informatiilor acumulate sa pot lua o decizie cat se poate de corecta. 3) As incerca pe cat posibil sa retin jucatorii care se joaca frumos si isi vad linisititi de treaba in conformitate cu regulamentul, fiind mai prietenos cu acestia, in acelasi schimb notand pe cei care sunt "trouble makers" cu care as fi ceva mai exigent, in ideea de a-i ghida pe drumul cel bun... chiar si "the hard way" in cazul in care sunt recidivisti.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta fiecare jucator cu problema pe care o are, respectand regulamentul si fiind intotdeauna impartial si corect.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, Bandicam. Desi il folosesc foarte rar, sper sa fie ok FPS-ul ( ultima data pe FiveM era putin mai low FPS ). 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share