Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Arturo Baron [ MeDe / ID:33 ]


MeDe
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cilibia Bogdna
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student medicina dentara
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am fost o buna perioada de timp Helper pe serverul de FiveM si nu am avut niciodata o greseala in staff si stiu toate datoriile acestuia, in plus, am fost Helper si pe primul sv Wallachia si am ajutat cu tot ce am putut si atunci
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Bogdan, am varsta de 20 de ani, sunt din Drobeta Turnu-Severin, mutat la Bucuresti cu facultatea, hobby urile mele sunt jocurile pe calculator, iesitul pe afara sau in cluburi cu tovarasii, sunt o persoana dedicata si mereu ajut cu tot ceea ce pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Arturo Baron
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MeDe
  • Ore jucate pe server: 85
  • De cat timp jucati pe server: De la deschidere, m am jucat si pe primul server Wallachia
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore (+/- depinde de programul de la facultate)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc: 33
  • Averea detinuta in joc: Trasura Lemne/Minereuri/Cea de 45 kg/ 850$ cash/ imbracat de 300$ (aprox)/ 4 pistoale + gloante
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar deloc !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):N am avut niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu pot sa spun ca as face ceva diferit fata de chestiile pe care le am facut pana acum, mereu am fost impartial cand a fost vorba de tickete si desi mi am luat uneori cateva puli in gura mereu am fost corect, la tickete stateam uneori si 30 de minute si ii explicam playerului respectiv pe intelesul lui ceea ce gresise, ma puneam in locul lui si incercam sa vad si gandirea lui, si pe baza acestui lucru il faceam sa inteleaga.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul trebuie sa raspunda la intrebarile de pe chat cat si ticketele pe joc, acesta trebuie sa aiba un comportament exemplar si sa stie foarte foarte bine regulamentul fiindca este imaginea serverului si dupa parerea mea de la staff pleaca si comportamentul si nivelul de rp al playerilor!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share