Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Furdui Razvan [ TwixySan / ID: 1525]


TwixySanF
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Furdui Razvan
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Sofer Altex Romania
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur , sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un om cinstit imi place dreptatea si sunt foarte calm. Imi place foarte mult sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor, sa ii invat pe playerii noi sa se joace daca nu stiu sa roleze sa ii invat si sa am grija de server si de oamenii. Ma descurc sa iau decizii si sa sanctionez conform regulamentului
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat linistit, la casa lui nu imi place sa ma cert , imi place sa fac RP,  sa ajut jucatorii, sa ma joc fiveM si sa petrec timpul liber pe serverul Fplayt, sunt pe conceptul eu respect vreau sa fiu respectat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Furdui Razvan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TwixySan
  • Ore jucate pe server:  300
  • De cat timp jucati pe server:  De dupa wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6
  • Sanctiuni anterioare pe server:  [ID: 1525] / [Motiv: Acumulare warn-uri] / [Nr. Zile: 4]
  • ID-ul din joc: 1525
  • Averea detinuta in joc: 2,500,00$ [ estimata cu masini + case ] 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Voi avea grija de playerii noi si daca nu se pricep o sa ii invat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta jucatori de pe server, efectiuez rapoarte, avem grija la spameze oamenii chatul, DV la masini, si impacare intre jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Sigur ca da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share