Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Willis Dollarhide [ mariusK / ID: 536 ]


mariusKx
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Consilier bancar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi place sa ajut persoanele cand avea nevoie, mereu mi-am gasit timp pentru a le explica cum functioneaza lucrurile / unde gresesc pentru a ma asigura ca ei nu vor mai repeta greseala pe viitor. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana deschisa, serioasa, imi place sa ma joc pe calculator, imi place sa rad si sa glumesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Willis Dollarhide
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mariusk
  • Ore jucate pe server: 61 
  • De cat timp jucati pe server: de la deschidere
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6h / in weekend 10+
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 536
  • Averea detinuta in joc: ~1000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca as putea face ceva diferit fata de ceilalti membri ai staffului. Dar as ajuta / indruma lumea in felul meu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper intervine atunci cand exista o nelamurire / intrebare a unui player sau cand exista o problema intre jucatori fie ea de natura IC sau OOC si ajuta la rezolvarea situatilor pe care playerii le prezinta fie prin ticket, fie pe chat, fie pe discord-ul comunitatii
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share