Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Costita Boieru [ Costita / ID: 183]


akaAltair
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala: 30
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Functionar informatii clienti / student (da, stiu, cam tarziu, dar mai bine decat deloc)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, categoric
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu asa sper.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Mi-am dorit mereu sa aplic pentru o functie de helper pe FiveM, dar mereu am dat inapoi, probabil din cauza faptului ca nu am incredere in mine. Am zis ca de data aceasta sa fac incercarea, poate reusesc sa surprind placut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Imi place sa cred despre mine ca sunt un om corect, incerc sa ajut pe toata lumea, in limita posibilitatilor. Sunt foarte atent la detalii, am atentie distributiva si sunt o persoana foarte calma, rareori reusind cineva sa ma scoata din sarite.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Costita Boieru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Costita
  • Ore jucate pe server: ~80 
  • De cat timp jucati pe server: De la deschidere
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Momentan aloc undeva la 10-12 ore, avand in vedere ca lucrez de acasa. Sunt, de asemenea, si zile in care pot intra mai putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc: 183
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 50 de dolari, carutele de minereuri, lemne si vanatoare. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din cate stiu, nu. Prefer sa ma feresc de probleme.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, atat pe FiveM, cat si aici.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca mai exista ceva ce as putea spune diferit fata de oamenii dinaintea mea. Pur si simplu sper sa dau tot ce pot sa imi ajut comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ofera informatii playerilor noi, ajuta in rezolvarea anumitor probleme aparute in roleplay, rezolva ticketele pe discord in limita posibilitatilor, sanctionarea (la nevoie) a greselilor. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Categoric.
Edited by akaAltair
Link to comment
Share on other sites

  • akaAltair changed the title to [HELPER] Costita Boieru [ Costita / ID: 183]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share