Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Baciu Mario [ Baciu / 16378]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Baciu Mario
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc regulamentul scris cât și cel nescris destul de bine pentru a ma putea descurca in orice tip de situatie
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Nu sunt neaparat eu cel mai potrivit dar mi-ar face mare placere sa pot ajuta playerii in situatii diferite si bineinteles comunitatea FPlayT
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):O persoană simplă, normală, ca toți ceilalți de pe această comunitate. Eu consider că sunt o fire înțelegătoare,prietenoasă, calmă în aproape orice situație în care sunt pus. Când e vorba de caterincă țin la caterincă, când e vorba de seriozitate sunt serios. Nu iau decizii spontane sau la nervi. În rest, merg pe ideea de ”Respectă și vei fi respectat”.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Baciu Mario
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Baciu
  • Ore jucate pe server: 2750+-
  • De cat timp jucati pe server:Joc din luna august 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore,depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:11 warn RDM / 1 warn condus non rp / 1 ban 3 zile cop bait / 1 ban 3 zile PG 
  • ID-ul din joc:16378
  • Averea detinuta in joc:3kk
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In trecut eram mai copil si eram mai cancer,acum  s au schimbat lucrurile
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:In momentul acesta cand fac aceasta aplicatie nu pot spune ca am ceva idee mai speciala dar cu timpul acordat staff ului probabil vor veni si ideile
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider că cele mai importante aspecte unui helper sunt de a îndruma un jucător nou pe server, de a avea grijă să nu încalce regulamentul server-ului, soluționarea ticketelor pe joc, după care sancționarea jucătorilor ce încalcăregulamentul și ștergerea mașinilor abandonate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,dar folosesc si instant replay
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Ps:in ultima perioada,o luna-doua maxim activitatea mea pe sv a scăzut deoarece am avut mai multe probleme personale plus alte treburi mai importante decât statul pe calculator,dar timpul meu a revenit la normal ceea ce înseamnă ca îmi voi relua activitatea mare pe sv,totodata dacă as primi ocazia de a intra in staff timpul meu pentru comunitate ar fi mult mai mare!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share