Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Nicu Cap De Piatra (6153)


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Cap De Piatra
1.2 Prenume:Nicu
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:25
1.5 Înălțime:1.85
1.6 Greutate:75
1.7 Naționalitate:Roman
1.8 Adresă:In gazda la fratele meu
1.9 Număr de telefon:289-8804

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da sunt un cetatean legal al acestui oras
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de o boala cronica

 
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de o boala cronica
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:-
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu am fost arestat pentru crima 
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost arestat pentru o infractiune 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut uz de substante ilegale in ultimii 2 ani 
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da o singura data am primit amenda pentru un simplu fapt ca aveam un cutit la mine
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da detin un permis de conducere valabil
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu am avut permisul suspendat niciodata
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da sunt capabil sa comunic atat verbal cat si in scirs in Limba Romana
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Eu consider ca sunt capabil sa vorbesc si sa scriu destul de bine in limba Engleza
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu,aceasta este prima aplicatie de angajare trimisa
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-

 
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu este prima data cand depun o aplicatie de angajare intr o angetie a statului 
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Nu am mai avut nicio slujba.
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Eu vreau sa ma angajez in Departamentul Medical Los Santos deoarece ma pasioneaza medicina,am studiat pe parcursul anilor de studiu respectiv scoala.Din ce mi au povestit prieteni spitalele din acest oras  sunt pregatite cu echipamente speciale de ultima generatie si as dori sa lucrez cu acestea.Consider ca as aduce un plus acestui oras prin cunostintele si pasiunea mea pentru medicina daca m as alatura Departamentului Medical Los Santos
si in liceu si imi place sa ajut oamenii care au probleme de sanatate eu consider ca ii pot ajuta sa devina din nou sanatosi.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca eu as fii mai diferit decat restul din simplu fapt ca ingrijez oamenii si ii ajut cu tot ce pot eu din bunul plac si din propria vointa nu pentru slariu
si ma consider pregatit din faptul ca pe parcursul anilor de stiudiu m am pregatit pentru viitor sa fiu angajat intr un spital
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Iustin
4.2 Vârsta:Enache
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Galati
4.4 De când vă jucați GTA V?:De 3 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:de 3 zile
4.6 Cate ore aveti pe server?:20
4.7 Ce ID aveti in joc ?:6153
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:cate 8 ore in zilele libere sau prin weekend si 4-5 cam asa in unele zile
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu am nicio sanctiune luata pe server
5.0 Alte informații:-
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share