Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Brodoi Antonio [7344]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Brodoi 
  • 1.2 Prenume:Antonio
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.84
  • 1.6 Greutate:80kg
  • 1.7 Naționalitate:Italina
  • 1.8 Adresă:--
  • 1.9 Număr de telefon:317-9971

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da,trecere pe rosu si nerespectarea marcaselor rutiere
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Engleza si Romana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:---
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:----
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:----

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Decad am fost mic copil miam dorit sa am costumul justitiei si datoria  de a opri actiunele  illegale care se petrec pe ascuns in jurul nostru.De fiecare data cand tata vinea dela munca cu costumul lui albstru il tot inebuneam cand voi ajunge si eu ca el.Visul meu dea deveni colegul lui tata de munca a fost  distrus la varsta de 15 ani cand tata a fost inplicat intrun accident grav si ucis pe loc    .La varsta de 21 ani dupa ce am fost voluntar timp de doi ani in Armata Romana am decis sa imi fac visul realitate de a  deveni un Politist Roman cu masina eroului care si dat ultima putere pentru Poporul lui.Ma voi stradui de a face tot ce pot pentru a mentine pacea intre blocuri si omeani.Voi de pune  effort si niciodata lasat batut usor.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Cele mai importate detalii ale caracterului meu este pastrarea calmului in cel mai stresant moment si modul de a explica suspectului legea care a fost calcata.Atentia la orce miscare care am oferito in Armata Romana poate salva o viata pretioasa.Sala si effortul phizic care lam depus in trecut ma pregatit de cele mai grele momente 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Antonio
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :15 ani  si 10luni 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Ipswich,UK
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :de 2 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :o luna si cateva saptamani
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :183 de ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :7344
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :Stau de mult in Anglia si mie cam greu sa scriu uneori 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share