Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armin Ciorap [ qArmin (*2qArmin) / ID: 643 ]


qArmin
 Share

Recommended Posts

PENTRU CARE DINTRE SERVERE DORITI SA APLICATI ?: FPlayT

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Aioanei Razvan
Varsta reala: 13
Orasul unde traiti: Suceava -> Gura Humorului
Cu ce va ocupati: Elev 
De cat timp jucati pe server:De inainte sa se inchida serverul.
Cat timp acodrati serverului pe zi: Acum in ultimele zile cam 6-7 ore (chair mai mult daca nu am ce face) . In timpul scolii 3-4 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pur si simplu imi place sa moderez si sa ajut diferite servere si sunt diferiti oameni care fac failrp sau VDM si eu pot face poze .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte)


------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Armin Ciorap.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): qArmin (&2qArmin)
Sanctiuni anterioare pe server: Nimic / Nici un warn / Nici un ban / Nici un kick.
ID-ul din joc: 643.
Averea detinuta in joc: O masina de cam 40k + vreo 15k bani.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In fata clanului lui Blake (cu restul nu am probleme).
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata / Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face mai multe reporturi , as ajuta serverul cu cat pot mai pe scurt.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In general , ajuta playerii. Modereaza diferite situatii , face reporturi la oameni care incalca regurile.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Imi pare rau dar nu... Pot doar sa fac poze deocamdata pana cand imi schimb PC-ul
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!

 

Multumesc pentru atentie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share