Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alferatti Valentin [152]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE  (1.0)

1.1 Nume: Alferatti
1.2 Prenume: Valentin
1.3 Sex: Masculin 
1.4 Vârsta: 21 ani
1.5 Înălțime: 1,87m
1.6 Greutate: 83 kg
1.7 Naționalitate: Roman
1.8 Adresă:----
1.9 Număr de telefon: 360-4206
 INFORMAȚII LEGALE  (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos ?: da
2.2 Suferiți de orice problemă cronică? După da, explicați: nu
2.3 Suferiți de orice problemă fizică? După da, explicați: nu
2.4 Considerarea faptului că potențialul potențial poate reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie ?:- 
2.5 Ați încărcat vreodată sunt pentru o crimă? După da, explicați: nu
2.6 Îți promovezi oare cândva pentru o infracțiune? Atunci da, explicați:  nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Când da, specificați: nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Atunci da, specificați: nu 
2.9 Sunteți în posesia autorizației de conducere valabil ?: da
2.9.1  Dacă da, v-a fost vreodată suspendat? ?: nu
2.10 Sunteți capabil să putem comunica în mod verbal și în scris în Limba Romană ?: da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în ceea ce privește alte membre în timp ce Limba Romană? După ce, explicăm: da vorbesc si limba engleza
INFORMAȚII PROFESIONALE  (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut ?: o data 
3.1.1  Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:  verdictul a fost acceptat
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:--
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur departamentului de politie LS deoarece vreau sa ajut orasul sa devina un oras organizat si un oras linistit, Vreau sa prind infractorii pentru a i sanctiona si pentru a i indrepta spre partea legala de munca.Doresc sa ajut toti soferii sa conduca prudent, sa atenuez ori ce fel de conflict in oras si ori ce tip de infractiune de la condus imprudent pana la livrarea de Substante interzise,incarcatoare si atasamente, etc.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt un cetatean al orasului Los Santos care are cunostinte mecanice, agilitate, care nu este corupt, care doreste ca orasul sa devina civilizat. Sunt diferit fata de alti candidati deoarece sunt cat se poate de calm si cooperez foarte bine cu restul politistilor. Eu nu doresc sa intru in acest Departament pentru salariu, ci pentru a ajuta oamenii sa devina civilizati, infractori sa se indrepte. Tot ce am spus pana acum imi asum in numele de Alferatti Valentin si ori ce gresala o voi face voi accepta ori ce sanctiune
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume :Marius
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :15 ani si 10 luni
5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Voluntari, Ilfov
5.4 De când vă jucați GTA V? :2 ani si 7 luni
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 19 mai 2019
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) : 285
5.7 Ce ID aveti in joc? :152
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : da
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :da
5.14 Alte informații: Imi doresc să intru în departamentul de politie Los Santos, pentru a ajuta impreuna cu toti colegii mei ca orasul sa devina unul civilizat, fara scandaluri, batai sau chiar ucideri. Am mai aplicat si am fost acceptat dar nu puteam intra din cauza cazierelor asa ca mi am luat ck

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share