Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Vlasceanu Daniel [Alex_Dny / 68]


AlexDny
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Vlasceanu Alexandru-Daniel
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Calarasi 
Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma care poate da explicatii pe intelesul tuturora. Imi place sa ma implic si sa ofer ajutor.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Alex. Sunt o fire calma, o fire respectuasa, ma enervez greu, sunt un pasionat de masini si un om sociabil. Imi place sa ajut si sa ofer sfaturi. 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Vlasceanu Daniel
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alex_Dny
Ore jucate pe server: 1.150 de ore.
De cat timp jucati pe server: Inainte de wipe cu 3 luni . 
Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde... minim 4-5 ore.
Sanctiuni anterioare pe server:Un ban permanent (bug abuze) , unul temporar (acumulare warnuri) , un warn (RP Scarbos)
ID-ul din joc: 68
Averea detinuta in joc: Suma (200k) si 20+ masini . 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu .
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit , as fi doar mult mai activ , as fi mai serios si m-as implica. In rest nimic , trebuie sa te comporti frumos cu fiecare in parte 😃
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Datoria helperului este de a indruma si explica cat mai bine playerilor cand fac anumite greseli. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez mereu cu Nvidia Geforce.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share