Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Sonia Antonia Cazaciuc (1733)


Kitty
 Share

Recommended Posts

INFORMATII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Cazaciuc
1.2 Prenume:Sonia Antonia
1.3 Sex: Feminin    
1.4 Vârsta:29
1.5 Înaltime:1.65
1.6 Greutate:56
1.7 Nationalitate:Romana
1.8 Adresa:Vinewood 11
1.9 Numar de telefon: 610-3169
 INFORMATII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Los Santos?:Da
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explicati:Nu din cate stiu
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explicati:Nu din cate stiu
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: Nu
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati:Nu
2.7 Ati facut uz de substante interzise în ultimii doi ani? Daca da, specificati:Nu
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specificati:Nu
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât ti în scris în Limba Romana?:Da
2.11 Aveti cunottinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati:Da,limba romana este limba materna, franceza scris si conversational,engleza scris si conversational,si alte limbi la care ma descurc putin.
INFORMATII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da
3.1.1 Daca da, specificatiti verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE SI DE MUNCA:Acceptat
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?:Da
3.2.1 Daca da, specificati agentia si verdictul:Spitalul Los Santos / Acceptat
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o:Am lucrat la livrare de pizza, am livrat marfa cu tirul.am lucrat la McDonalds
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Los Santos? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Imi doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos deoarece consider ca avand aceasta meserie, ma ajuta sa imi mentin un nivel mental bun,dobandesc rabdare si mai ales imi indeplinesc visul de a purta uniforma care impune un anumit respect si o mandrie in fata tuturor cetatenilor.Consider ca pot fi de folos avand cunostinte atat in Dreptul Civil cat si in Dreptul penal,avand posibilitatea de-mi ajuta colegii la protejarea orasului.Timpul imi permite sa pot lucra si peste program si sunt gata oricand,sa intervin cand este nevoie de ordine,disciplina si in combaterea crimei.Nu in ultimul rand doresc sa va aduc la cunostinta ca in ultimele zile,din cauza faptului ca s-au intamplat lucruri foarte ciudate in dragul nostru oras,m-am decis ca acest job mi s-ar potrivi de minune si mi-ar oferi posibilitatea de a investiga mai amanuntit ce se intampla, cu ajutorul colegilor mei.


Ce te diferentiaza de ceilalti candidati?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Desi fiecare dintre noi e diferit de celalalt asta nu inseamna ca nu exista niste tipare. Personal oamenii ma cred ciudata, dar practic eu i-am facut sa creada asta. Uneori ma diferentiez de restul doar prin modul in care vad eu lucrurile care de obicei e altfel.
 Imi place sa am propria parere, nu "ce crede majoritatea". Mi se pare ok sa ai ceva care sa fie specific tie, sa iesi in evidenta prin ceva, de preferat ceva pozitiv.

(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume:Ioana-Gabriela
5.2 Vârsta:29
5.3 Oras sau localitate de provenienta:Ploiesti judetul Prahova
5.4 De când va jucati GTA V?:August 2019
5.5 De când va jucati pe server'ul FplayT ?:August 2019
5.6 Cate ore aveti pe joc?: 510 ore acum si peste 600 inainte de wipe.
5.7 Ce ID aveti in joc?:1733

5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
5.14 Alte informații :Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Sonia Antonia Cazaciuc, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 26.09.2020

Semnatura: Nechita Sebastian

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Xes#2144) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share