Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Antonio Marciano [ Sikolov / 2210]


Sikolov
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei Dinu
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: In prezent sunt student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca merit aceasta funcție, deoarece sunt o persoana înțelegătoare, calmă, căreia îi place sa ajute oamenii. Stau destul de mult pe joc și cred ca as reuși sa ajung la fiecare persoana care întâmpina probleme și totodata sa le rezolv.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, care stie sa se controleze in cazuri extreme si isi cunoaste limitele indiferent de situatie. Daca o persoana imi cere ajutorul, incerc sa-l ajut cum pot si sunt pregatit indiferent de situatie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonio Marciano
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Sikolov
  • Ore jucate pe server: 563
  • De cat timp jucati pe server: Din data de 22 noiembrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5-6 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 2210
  • Averea detinuta in joc: Aprox 5000 dolari .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face nimic diferit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta comunitatea si se ocupa cu rezolvarea ticketelor cat si raportarea eventualelor buguri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share