Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Emilio Alvarez [Vlad / ID:250]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad Gabrielescu
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Licean
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia asta prin simplul fapt ca deja am multe ore pe sv, am niste experienta, imi place mult si aceasta idee de RedM, tocmai de aceea am alocat atata timp acestui joc, si imi place sa ajut persoanele in felul in care pot eu cel mai bine.De asemenea sunt o persoana calma si incerc sa inteleg persoanele si din punctul lor de vedere si sa ma pun si in ipostaza lor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana prietenoasa, calma, cu simtul umorului, dar serios atunci cand este cazul.Nu ma enervez usor pentru ca-mi dau seama ca este vorba despre un joc si cu totii mai gresim, insemnand ca nu urmaresc sa sanctionez persoanele, ci sa le ajut sa inteleaga unde au gresit si sa nu o mai faca pe viitor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Emilio Alvarez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): vladcizmaru
  • Ore jucate pe server: 358 ore
  • De cat timp jucati pe server: De la deschidere.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe zi, depinde si de ziua respectiva, daca sunt putin ocupat in ziua aceea sau nu.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 250
  • Averea detinuta in joc: Arabian Alb, Breton Steel Grey, Caruta de Minereuri + Caruta de Lemne (pe care i-am imprumutat-o cuiva momentan), mai multe arme si 660$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face neaparat ceva diferit, dar as vrea sa ajut persoanele asa cum pot eu si sa le fiu la dispozitie atunci cand au sa-mi adreseze o intrebare sau cand au nevoie de sprijinul meu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper din punctul meu de vedere se ocupa cu solutionarea ticketelor cat mai bine, scopul unui helper sau al oricarui membru staff nu este neaparat sa sanctioneze acolo unde chiar nu este cazul, este sa-l faca pe om sa inteleaga unde a gresit pentru a nu mai repeta aceeasi greseala si pe viitor.Un helper trebuie sa stie regulamentul pe cat de bine posibil, ca in cazul anumitor situatii in care nu exista vreun grad mai mare sau un membru staff mai vechi, sa se poata descurca si fara el si sa ia o decizie finala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share