Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Richy Gros [ Ralpo / ID: 2721 ]


ralpo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 28
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Afacere proprie de productie de livestream-uri pentru festivaluri de muzica mari si alte evenimente +videografie, asociat intr-un eveniment mare de Esports.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt matur in gandire, vad lucrurile din punct de vedere obiectiv si din ansamblu si am destula experienta cu oamenii si gestionarea situatilor critice .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma si calculata care a inceput sa lucreze inca din facultate in esports si evenimente, pe parcurs mi-am descoperit pasiunea pentru livestream-uri profesionale si cinematografie. Sunt selftought pe tot ce practic momentan, ca job, si ma mandresc cu asta. Am ajuns de la simple tutoriale de ytb la productii profesionale de livestream-uri de esports, major festival-uri si altele (conferinte, organizat de evenimente, etc.). Iubesc tot ce inseamna cinematografie, film, tech si esports/gaming. In timpul liber prefer sa stau la editat, gaming si iesit prin oras. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Richy Gros
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ralpo
  • Ore jucate pe server: 155
  • De cat timp jucati pe server: 3-4 Saptamani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore/zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu
  • ID-ul din joc:2721
  • Averea detinuta in joc: 500$, 6+ cai (Shire, Kladruber, Norfork, Hungarian + inca 2 pe lingouri - Throughbred + Nakota)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sta la tickete la ore in care cel mai probabil multa lume doarme (lucrand mult noaptea, mi-am setat ceasul biologic pe stat treaz noaptea, pana dimineata tarziu), as cauta si raporta bug-uri pentru buna dezvoltare a serverului. Totodata, fiind in politie, nu pot practica alte job-uri pe langa timpul petrecut in tura, ceea ce imi da destul timp liber pentru tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvare de tickete ingame/discord (Intrebari, Probleme, Fail RP-uri,  Bug Report-uri)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share