Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Geralt Butch [ owl / ID: 1527 ]


6_owl
 Share

Recommended Posts

  •  Informatii din viata reala:
     

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Economist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Imi place sa ajut playerii, in special pe cei noi. Copacul putrezeste de la radacina, asadar vreau ca jucatorii sa aiba o experienta cat mai placuta la noi pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana matura, intelegatoare, si impartiala. Imi plac jocurile video, RDR2 fiind single player-ul meu preferat, chiar l-am terminat de 2 ori. Sunt un adrenaline junkie, imi plac sporturile de iarna, masinile, motoarele si voia buna. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Geralt Butch
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): owl
  • Ore jucate pe server: 388
  • De cat timp jucati pe server: De cand s-a deschis.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 1527
  • Averea detinuta in joc: 1500 + bunuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face ceva diferit, poate m-as axa mai mult pe jucatorii nou veniti pe comunitate pentru ca ei sa se integreze cat mai bine si sa inteleaga ce inseamna roleplay-ul la noi pe comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper trebuie sa fie impartial, rabdator si intelegator. Rolul de helper nu e unul de calau, ci trebuie sa ajuti jucatorii prin diferite mijloace, aplanarea conflictelor, rezolvarea ticketelor. Jucatorii trebuie sa aiba o experienta cat mai placuta si lipsita de incidente.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share