Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rinder Stef [9024]


Recommended Posts

Curriculum vitae (CV)


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Rinder
  • 1.2 Prenume: Stef
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.75
  • 1.6 Greutate: 68 de kilograme
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: Cartierul Strawberry
  • 1.9 Număr de telefon: 245-4724


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, desigur ca sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, conform fisei medicale de la doctorul de familie nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, conform fisei medicale de la doctorul de familie nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Din moment ce nu prezint niciun simptom, as putea cu mare incredere sa urmez un rol potential in cadrul Departamentului Medical.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata pentru comiterea unei crime si nici nu mi-as dori asa ceva.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost complice in urma cu 4 ani la o evaziune fiscala cu varul meu Daniel deoarece trebuia sa-l ajut cu transportul hartiilor la ANAF si in momentul transportului el a fost arestat intrucat si eu la fel.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, deoarece nu ma preocupa aceste lucruri interzise astfel incat nu ma pot caracteriza un “baiat de strada”.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, in jur de 10 abateri legale datorita faptului stationarii ilegale pe banda de mers a carosabilului.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, desigur ca sunt in posesia unui permis de conducere valabil si total curat, chiar mai mult, am categoriile urmatoare: B (fiind incluse categoriile B si B1), A1si C deoarece am lucrat in constructii si am fost nevoit sa urmez aceste cursuri.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, in urma cu un an si o luna mi-a fost retinut de domnii politisti fiindca am parcat pe panda de mers a carosabilului astfel incat aceasta miscare de incepator este ilegala conform codului penal.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur, intrucat am absolvit cele 12 clase ale invatamantului din Romania urmat de examenul de Bacalaureat in care nota la Limba si Literatura Romana a fost de 9.07 si o media a examenului este de 9.49 fiind si admis la facultatea de medicina din Los Santos.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Deoarece am urmat cursurile de Limba Engleza la centrul de invatamant Cambridge si sustinut in acelasi timp examenul national Cambridge am reusit sa am un nivel de certificare B2 fiind unul recunoscut in toata lumea.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, dar as fi vrut, doar ca au intervenit studiile medicale si mi au ocupat foarte mult timp si am vrut sa am timp si de o viata personala alaturi de sufletul meu pereche.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da, si aceasta este firma de agricole a unchiului meu numita S.C. Morandi S.R.L
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Intrucat am lucrat la firma unchiului meu care este una de specializare a comercializatului de pui, am fost angajat ca si Medic care verifica sanatatea angajatilor si a verificarea rapoartelor lor.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: La varsta de 16 ani pana la varsta de 22 de ani am lucrat la un sediu specializat pe constructii intrucat eu caram marfa din tiruri in depozitele sediului. Tin sa spun ca in timpul acestui job care era unul part-time nu mi-au afectat studiile la medicina. Iar dupa varsta de 22 de ani am inceput sa lucrez la firma unchilui meu cu specializarea de medic.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Departamentul Medical Los Santos este un job pe care l-am visat de cand am facut liceul cu aceasta specializarea fiind urmat de facultatea de medicina din Los Santos pe care am si absolvit-o. Datorita faptului ca am vrut sa am o viata cat mai simpla, nu m-am angajat din prima la Departamentul Medical Los Santos si asta imi afecta studiile pe care le-am urmat deoarece am niste studii foarte adecvate pentru acest job. Desi pot sa spun ca mi-au placut acesti ani din viata deoarece am fost foarte productiv pe partea romantica avand un copil de 4 ani si o casa recent construita, vreau sa ma angajez in acest departament medical deoarece simt ca mi se potriveste pe o perioada de lunga durata a vietii mele fiind un job adecvat mie.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Am sa incep prin studiile pe care le-am absolvit si activităţile extracuriculare pe care le-am facut in timpul liceului cat si in timpul facultatii desi am fost si angajat. Fiindca cred ca sunt niste calitati pe care nu multa lume le are precum si gestionarea timpului deoarece cred ca este foarte important sa ti gestionezi corect timpul avand in vedere ca eu am lucrat la un sediu de constructii, am fost si voluntar la o asociatie foarte renumita din Los Santos si am absolvit si o facultate destul de grea si renumita prin numarul de studenti care aleg sa plece. Pe de alta parte as dori sa precizez ca printre calitatile pe care le dezvolt mi se mai enumara una foarte speciala si aceasta este lucrul in echipa dezvoltata in voluntariatul pe care l am urmat cat si din job ul pe care l am facut. Cred ca este foarte important sa ti se enumere astfel de calitate in acest job deoarece trebuie sa fii foarte precis pe ce faci si ce lucrezi si cu ajutorul unei echipe bune cetatenii orasului ar putea fi in siguranta deplina.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Dragos
  • 4.2 Vârsta: 18
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Vaslui, Romania
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Aleg sa joc GTA 5 de cand a aparut, jucandu ma astfel la inceput pe un pc foarte slab.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe server de la inceputul starii de urgenta si carantina.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Am 139 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 9024
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Pe zi acord serverului in jur de o ora si in weekend in jur de 5.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut nicio sanctiune.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat acestui CV.

 

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  Edy#5358

🚑 Medic Chirurg :  Neagu Miguel

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑 Medic Chirurg :  Muller Dante

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share