Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

OOC:NUME:ANDREW ENACHE VARSTA:17ani jum oras:bucuresti informatii:salut! Ma numesc andrew am 17 ani jum sunt din buc si aici as vrea sa mi prezint cv ul.eu consider ca sunt o fire intelegatoare sociabila si super de gasca.prin acest cv as vrea sa dovedesc ca sunt capabil sa fac parte din aceasta lume.Scopul meu este de a ajuta pe oricine are nevoie sa se faca bine sau sa treaca peste anumite chestii grele
IC:NUME:ANDREW SPAIDAR,VArsta:26 de ani job:sofer de uber calificari:medicina,si 3 master uri informatii:buna ziua!in primul rand va multumesc ca mi acordati sansa de a face parte din aceasta lume minunata.sunt nespus de fericit si de entuziasmat ca probabil in curand voi purta uniforma de medic,cea mai pretioasa uniforma:)eu vreau sa dovedesc ca job ul asta este pasiunea mea,si ca voi munci cu drag si spor,am la activ 7 diplome de absolvire cu rezultate extraordinare!Va multumesc enorm ca mi ati putut asculta cv ul,si sper sa fiu acceptat! O zi usoara si frumoasa va doresc in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share