Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Titi Sportivu [ Seek / ID: 8775 ]


SeeK
 Share

Recommended Posts

Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stanciu Alex.
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 11 a, iar in timpul liber imi place sa fac photoshop si sa merg la sala.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, intrucat intreaga mea activitate se concentreaza in jurul reusitei, in majoritatea cazurilor pun suflet in tot ceea ce fac si duc teama de esec. Consider ca detin pregatirea necesara sa fac fata cerintelor, detin control deplin asupra tuturor deciziilor mele si respect cu strictete regulile stabilite intr-un regulament.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, imi place sa cred despre mine ca sunt un tip prietenos, care lasa mereu un loc de buna ziua si care nu ezita sa iti acorde o mana de ajutor. Pot spune ca respectul este una dintre calitatile mele, imi place sa ii respect pe toti din jurul meu, chiar si pe cei care nu prea merita asta. Pasiunea mea este design-ul, fac asta de 7 ani, ma dedic in totalitate si chiar imi doresc sa ajung undeva cu acest hobby. Sa nu uit si de defectele mele, pe zi ce trece, imi dau seama ca am unele momente in care sunt inchis in mine si imi place sa ma detasez putin de probleme plecand singur in anumite locuri si admirand natura. Sunt un baiat perfectionist, imi place ca toata treaba pe care o fac sa fie dusa la capat bine, nu imi place sa pierd timpul, imi gasesc repede activitati de facut.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Titi Sportivu.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Seek.
  • Ore jucate pe server: 544 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de aproximativ 4-5 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jur de 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 2 warn-uri, acumulate acum 3 luni. Din pacate nu am acordat la inceput destula atentie server-ului, dar in timp am inceput sa ma simt oarecum atras de aceasta comunitate si am inceput sa joc cat se poate de serios.
  • ID-ul din joc: 8775
  • Averea detinuta in joc: Aproape 500.000 $ bani curati, O casa in zona mirror de clasa A, estimez ca aceasta a costat undeva la 700.000 $, un mercedes de 200.000 $, 2 dube, un Low Rider, un motor, o dacie, un bmw.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca voi obtine functia de helper, doresc ca prezenta mea sa fie una motivanta pentru jucatori si sa contribui la mentinerea ambiantei placute pe server. Am sa abordez fiecare situatie in parte, intr-un mod cat se poate de obiectiv, fara sa fiu influentat de prieteniile pe care le-am facut pe aceasta comunitate, cu siguranta am sa imi maresc numarul de ore petrecute pe server si am sa imi dau tot interesul pentru a rezolva problemele jucatoriilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper reprezinta sprijinul unei persoane, acesta sare in ajutorul jucatoriilor cu scopul de a ajuta si totodata indruma pe calea cea buna. Deasemenea, rolul acestuia se amplifica si se rezuma la mentinerea ambiantei placute pe server, evitand strecurarea erorilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Din pacate calculatorul nu imi ofera posibilitatea de a filma si totodata juca.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share