Jump to content
×
×
  • Create New...

[aplicație helper] Andrei cenușă (Cenu) / Id 8332


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei Cenușă 
  • Varsta reala:16 ani 
  • Orasul unde traiti:București 
  • Cu ce va ocupati:elev clasa a X 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Considere ca merit această funcție deoarece am multă răbdare și îmi păstrez calmul. Astfel pot lua cea mai buna decizie. Totodată am multa experiență în rp acumulată pe parcursul de 500 ore ca mafiot dar și ca polițist 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt Andrei dar lumea îmi zice Cenu. Sunt elev în clasa a 10 pe filologie  lb germană. Sunt o persoana care ii place sa socializeze și care nu se ferește sa își zică opinia. Preocupările mele sunt fivem și debate în limba germană. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Andrei Cenușă 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mr Cenu
  • Ore jucate pe server:503 ore 
  • De cat timp jucati pe server:de aproximativ 7 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:3-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:
  • ID-ul din joc: un ban provizoriu de 7 zile pt mincunui ooc și pot zice ca mi-am învățat lecția 
  • Averea detinuta in joc: un apartament clasa B, 2 mașini vip, subaru wrx sti, mașini normale și niște bani 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu, sunt o fire prietenoasă care nu  ii place sa se certe 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu, ma înțeleg bine cu echipa staff 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:eu încerc sa ma pun în pielea fiecăruia pt a înțelege problema lui astfel pot lua o decizie mai buna 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper reprezintă prima imagine a unui server de fivem. Astfel el se ocupa cu rezolvarea problemelor de rp cât și probleme ce privesc lucruri ooc. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, Fraps 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share