Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Calinescu Sergiu[ Dokmat / ID: 13656}


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Baia Mare Maramures
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece am timp ul necesar pentru a ma ocupa si sunt o persoana cu bun simt si respectos. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sergiu am varsta de 17 ani imi place sa ma joc pe calculator. sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa respectos si imi place sa ajut lumea. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Calinescu Sergiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dokmat
  • Ore jucate pe server: 1764 
  • De cat timp jucati pe server:   Ma joc apropape in fiecare zi de Aproximativ un an de zile dar prima data am intrat pe server in 2020 dar nu aveam pc bun pentru a ma juca. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamani in jur de 5-6 ore in weekend 8-10+ 
  • Sanctiuni anterioare pe server: am primit 2 warn-uri pentru PowerGaming ambele 
  • ID-ul din joc: 13656 
  • Averea detinuta in joc: in jur de 5 milioane +
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: daca primesc aceasta functie m-as ocupa mai mult de treaba de Staff sa accord mai mult timp la treaba de Helper si a-si ajuta lumea de pe server cu probleme/nelamuriri (tickete).
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helper-ul se ocupa cu ajutarea Playerilor de pe Server tickete , Probleme In RolePlay , Fail-uri.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share