Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Riccardo Gotti [ Ghost / ID: 4401 ]


Ghost
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala:15
  • Orasul unde traiti: Bototsani
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcite , deoarece sunt vechi pe aceasta comunitate , am experienta in RP si am calmul necesar pentru aceasta funcite, cat si activitatea necesara .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei , am 15 ani , sunt elev  la liceul  ATL pe profilul mate info (info intensiv) , sunt pasionat de tot ce inseamna informatica , mare parte din timpul meu liber il petrec pe FiveM , cat si in studierea unor cursuri de informatica .suplimentare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Riccardo Gotti
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ghost
  • Ore jucate pe server:750
  • De cat timp jucati pe server: aprox 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0
  • ID-ul din joc: 4401
  • Averea detinuta in joc:apartament + masini + cativa bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie de Helper , as fi mult mai  atent la tot ce se intampla in jurul meu   , cat si la ceea ce fac eu  , as acorda mai multa seriozitate sv ului si mi-as mari activitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parearea mea un HELPER  se ocupa cu ajutarea/ indrumarea playerilor noi ,  preluarea ticketelor , cat si rezolvarea acestora , ulterior explicandu le ce au gresit si ce nu , cat si mentinerea pacii pe chat.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA , sunt de acord!
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share