Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ciobi Dragos [Gogoașă / ID: 1065]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragos
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur, îl cunosc la perfecție.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt un membru vechi al comunității, membru din anul 2020 și am trecut prin foarte multe situații pe server, având experiența necesară în a gândi și acționa într-un mod foarte coerent și corect într-o situație de nelămurire / problemă a unui jucător. Deasemenea, cunosc foarte bine regulamentul și mă pot mula foarte bine acesta pentru a îmi practica responsabilitatea de membru STAFF într-un mod foarte profesional.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Dragoș, sunt originar din Focșani iar în acest moment sunt mutat în Brașov, student la SEAA pe specializarea Contabilitate și Informatică de Gestiune. Sunt o persoană foarte de gașcă, cu simțul umorului, devotata în a se dezvolta pe plan personal cât și pe plan profesional. Sunt o persoană care este foarte optimistă în a face ceea ce își propune, cu un spirit de echipa foarte bine definit. În timpul liber îmi place să ies pe afară să socializez cu lumea, îmi plac petrecerile și muzica bună. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ciobi Dragoș
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gogoașă
  • Ore jucate pe server: 1922
  • De cat timp jucati pe server: Din 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 4-5 ore pe zi. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost banat de câteva ori și am fost sancționat cu cateva warn-uri în de-a lungul timpului însă vreau cu foarte mare certitudine această funcție și am decis de mai mult timp să am foarte mare grija la ceea ce fac în continuare pe server pentru a nu a mai avea probleme de genul.
  • ID-ul din joc: 1065
  • Averea detinuta in joc: Câteva mașini în valoare de 300,000$ iar restul averii mele este deținută prin consumabile (arme, praf, droguri, etc).
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba chiar din contră, consider că am o reputație foarte bună pe joc deoarece mereu am lăsat loc de bună ziua oriunde am fost și mereu mi-a placut să fiu manierat față de celelalte persoane.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu știu dacă aș face ceva diferit față de ceilalți membrii STAFF, cu toții ne-am ocupa cu același lucru dar o să fiu activ pe tickete, voi încerca să gestionez toate situațiile pe care le voi întâlni cu un maxim de profesionalism și voi fi neutru față de toată lumea, nu voi face nicio diferență.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupă cu rezolvarea problemelor, nelămuririlor și îndrumarea jucătorilor care au nevoie de un membru pentru a fi ajutați. De asemenea, un membru STAFF se ocupă cu ordinea și dișciplina serverului pentru a evita ca jocul să fie neplăcut pentru celelalte persoane.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, am această posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt absolut de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

EDIT:   Sanctiuni anterioare pe server: Am fost sancționat pentru următoarele: (x1 No-Fear (31/05/2022), x1 Scam (22/05/2022), x1 RDM (13/10/2021), x1 Exploit (05/02/2022), x1 PG (27/08/2023), x1 RDM (19/10/2023)) în de-a lungul timpului însă vreau cu foarte mare certitudine această funcție și am decis de mai mult timp să am foarte mare grija la ceea ce fac în continuare pe server pentru a nu a mai avea probleme de genul. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share