Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cazacu Alexandru [ SharkBlind / ID: 29316 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti: Salaj(un anume sat din Salaj)
  • Cu ce va ocupati: Sunt momentan Elev .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord cu aceasta cerinta, tinand cont caci regulamentul se aplica la sange la fiecare jucator.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Sunt cunoscator al regulamentului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider caci merit aceasta functie doarece sunt un om care se dedica, cu multa ambitie si in acelasi timp multa seriozitate, consider ca fiecare avem o sansa la aceasta functie, trebuie sa stim sa profitam de ea, ma potrivesc in acest post deoarece sunt un baiat cu multa experienta pe acest server, am trecut prin toate situatiile si stiu raspunsul pentru majoritatea problemelor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat sincer, serios si dedicat, aceste calitati sunt printe putinele care ma definesc cu adevarat, restu nu sunt la fel de importante, tot ce conteaza este faptul ca ma dedic unui post pe care il primesc acesta fiind considerat un lucru rar intalnit. Putini jucatori rezista presiunii functiei de staff, eu consider ca voi rezista cu brio acestei presiuni la care esti supus odata cu primirea acestei responsabilitati.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cazacu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): S1ker
  • Ore jucate pe server: 1750 ore.
  • De cat timp jucati pe server:Activez pe server de pe la sfarsitul anului 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pe server zilnic sunt cam 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 3 ban-uri pentru Esuarea de a ramane intr-o factiune, 1 warn pentru PG, 1 warn pentru minciuni la TK, 1 ban recent de 3 zile pentru un asa zis (FAIL) si 7 zile pentru META.
  • ID-ul din joc:29316
  • Averea detinuta in joc:Detin o avere estimata la 1 milion in crestere.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, majoritatea persoanelor ma cunosc ca si un baiat de treaba, amabil.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, am incercat sa evit orice conflict de fiecare data, prefer sa las de la mine si sa imi vad de treaba.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cel mai probabil mai putin RolePlay si mai multe tickete, imi asum ceea ce spun, si as incerca sa ma pun in pielea fiecarui jucator care intalneste o anume problema.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper isi axeaza atentia asupra jucatorilor care au nevoie de ajutor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am aceasta posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share