Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tony Fentam [ Vulpe / ID: 29384 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio 
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Marinar , Sot , Parinte
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu cred ca merit aceasta functie, cum de altfel nimeni nu merita nimic daca nu si fac ceva pentru acel lucru, si vreau sa dovedesc ca eu cu adevarat pot ajuta si ca a mea greseala din trecut nu se v-a repeta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Antonio Valentin , lucrez pe postul de marinar fluvial , ma caracterizez prin a fi un gamer avid in restul timpului, proaspat casatorit si parintele unui soare de baietel (toate datorita acestui server, acesta fiind locul in care m-am cunoscut cu sotia) , de gasca , serios la nevoie, calm si atent la detalii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Fentam
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vulpe
  • Ore jucate pe server: 2900~
  • De cat timp jucati pe server: Aprox. 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Doar Out din staff in urma unei greseli personale asumate, in rest absolut nimic.
  • ID-ul din joc: 29384
  • Averea detinuta in joc: 4.000.000 ( totalul bunurilor )
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit fata de ce fac acum pe server? Tickete cat de des as putea, imi este foarte dor sa ajut oamenii si sa simti dupa ca ai facut o mica diferenta pentru acea persoana, iar ce as face diferit ca helper? Sincer ,nimic nou, doar mi-as face indatoririle , ticketele ce le pot rezolva , anuntare de bug-uri si alte probleme gasite in urma ticketelor si a ajuta lumea in general.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In mare am spus deasupra dar repet, sa rezolve ticketele ce se incadreaza in capacitatea lui ( comenzi / decision making / rank in staff) , sa sanctioneze daca ajunge sa fie necesar un player ce a incalcat regulamentul, sa ajute playerii cu info atat cat tin de server ooc, nu ic, si de gasirea si raportarea bug-urilor , exploit-urilor etc , sa raspunda la ticketele de pe discord daca pot ajuta cu ceva la acestea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

PS: Pentru Bestial, atunci poate nu am avut barbatia sa imi cer scuze de fata cu toti dar acum chiar daca isi are sau nu rostul , imi cer scuze, si cum ai zis si tu atunci , voi promite ca nu se va repeta , motivul meu a fost unul pueril si vreau sa demonstrez maturizarea mea si ca pot ajuta, multa grija si va multumesc de rabdare!

 

Edited by Fentam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share