Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Forgaciu Andrei [ forga / ID: 292 ]


forga
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Forgaciu Andrei
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Marghita
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a si motociclismul.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut.
    Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut cum pot jucatorii si as vrea sa trec la urmatorul nivel avand si o "vechime" ,capabil sa rezolv un conflict in cazul in care ar aparea ,fiind o persoana serioasa dar si intelegatoare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei ,sunt elev in clasa a X-a la C.N.O.G Marghita ,ma consider o persoana serioasa ,dar si glumeata .Am ca pasiuni: motoarele fiind si participant in categoria A1 ,fotbalul ,muzica si gaming-ul. Cam atat despre mine ,iar personalitatea mea o sa o aflati cand ne vom cunoaste mai bine. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Forgaciu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FORGA
  • Ore jucate pe server: In momentul in care completez aplicatia am 78 de ore ,iar in wipe-ul anterior aveam ~400.
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul comunitatii.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord un timp de minim 2-3 ore .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da am avut din pacate o sanctiune pentru VDM
  • ID-ul din joc: 292
  • Averea detinuta in joc: ~800.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred ca as avea o reputatie proasta ,dar asta ramane la latitudinea dumneavoastra.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio neintelegere cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as incerca sa fiu mai activ si sa dedit cea mai mare parte a timpului petrecut pe  server indatoririlor mele de helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor ,sau indrumarea celor care nu stiu daca e bine ce fac.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am posibilitatea de a filma ,audio ,video la o calitate decenta.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share