Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marin Vasile (217)


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Marin
  • 1.2 Prenume: Vasile
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 18
  • 1.5 Înălțime: 195 cm
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: NR. 1 Vinewood.
  • 1.9 Număr de telefon: 876-2270


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de niciun fel de boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost arestat niciodata.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodata.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu utilezez, n-am utilizat si nici nu voi utiliza vreodata substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Doar avertismente verbale.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu a fost suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: In limba engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da, am mai trimis un CV aici.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat pentru teste, la care nu m-am prezentat, dar de data asta ma voi prezenta.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Acceptat, unde am si intrat, am obtinut rangul de Agent, iar apoi am decis sa o iau pe alta cale.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Politist, asistent Call Center, mecanic in timpul liber ( doar un hobby, care a ajuns sa imi aduca si unele venituri materiale, precum si unele bunuri ).

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece de mic copil m-am imaginat si mi-am dorit foarte mult sa devin medic deoarece unul din bunicii mei a decedat din cauza unei greseli produse de un doctor care si-a platit fapta, dar nu a fost indeajuns pentru mine. Din acest motiv imi doresc ca pacientii care imi vor intra pe mana sa se intoarca mai sanatosi ca niciodata, la cei dragi, nu la cimitir.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu consider ca sunt un candidat diferit fata de ceilalti candidati, din contra, ma consider egal cu toti ceilalti, ba chiar ma consider mai putin bun fata de restul. Am absolvit facultatea de medicina, si as vrea sa incep prin a ma angaja intr-un spital destul de bun, iar cu timpul sa devin un medic cat mai bun.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Vasile sau Andrei, majoritatea imi spun Vasile, deoarece este primul nume, chiar daca eu sunt invatat sa mi se spuna Andrei.
  • 4.2 Vârsta: 17 ani
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Tecuci
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Pe comunitate joc de un an si cateva luni.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  1133 pe cont, 1005 pe caracter, am purtat de 2 ori pana acum tricoul de la Calvin Klein :)
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 217
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Minim 2 ore, dar in medie stau 4 ore, in zilele libere ajung chiar si la 10 ore.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Am 2 ban-uri, unul pentru " Ia mergeti ma singuri ", unul pentru dc in rp cu politia deoarece nu mi s-a parut chiar ok sa iau sanctiune pentru ceva ce am facut si apoi sa se continuie actiunea, ca warn-uri am 3, 2 pentru mistouri si unul pentru cop fear, cel pentru cop fear a fost luat pentru ca am injurat un politist, eram constient ca nu aveam voie, dar voiam sa ii raspund cu aceeasi moneda cu care am fost si eu platit.
  • 5.0 Alte informații: Sper sa fiu acceptat, am de gand sa stau cel putin 2 luni in postura de medic.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share