Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] David Petrescu (3026)


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Petrescu
  • 1.2 Prenume:David
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:28
  • 1.5 Înălțime:1.75
  • 1.6 Greutate:65
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Locuiesc cu părinti
  • 1.9 Număr de telefon:721-4403


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot vorbi cursiv engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Departamentul de politie al orasului Los Santos Verdict: Accept
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost șofer pe tir, miner, tăietor de lemne, spălător de geamuri, șofer la UPS, Șofer la Posta romana, Santerist, Șofer pe autobuz, mecanic, uber și șofer Cris Tim.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alături Departamentului Medical Los Santos pentru a ajuta oameni în nevoie de ajutor pentru ca eu când eram mic am fost intro excursie cu familia mea la munte și tatăl meu a alunecat și a căzut de pe munte și a dat cu capu de o stânca dar din fericire i sa agățat geaca de stânca și am putut sa îl tragem înapoi, dar am observat ca era leșinat și ii curgea sânge mult din cap și o mana și un picior erau rupte dar am avut norocul de al avea cu noi pe unchiul meu care era doctor și ia putut oprit sângerarea din cap tatălui meu. Dupa acea am sunat la 112, peste 45 de minute a venit un elicopter sa îl ia pe tatăl meu la spital, medici lau operat pe tatăl meu și după operație miau spus ca dacă nu era unchiul meu acolo sa ii oprească sângerarea tatăl meu ar fi murit, de atunci am învățat mult sa devin un medic bun la-fel ca unchiul meu și sa salvez viețile altor oameni.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează în minim 50 cuvinte):Eu nu ma consider mai bun de cât ceilalți candidați, dar dacă ar fi sa fiu mai bun la ceva ar fi faptul ca sunt un șofer excelent în situați în care trebuie sa conduc cu viteza mare printre traficul din oraș, am fost sa studiez la facultatea de medicina Glasgow din Regatul unit și sunt o persoana foarte calma și înțelegătoare.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Petrescu
  • 4.2 Vârsta:16
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: București
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 2 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De 342 de ore
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 342
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:3026
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:5 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: 3 warnuri
  • 5.0 Alte informații:Sper ca va făcut plăcere sa citiți aplicația mea și va mulțumesc pentru timpul acordat acesteia.
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share