Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Paduroiu Raul [7994]


Raul7994
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Paduroiu
  • 1.2 Prenume:Raul
  • 1.3 Sex:M
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1,91 m
  • 1.6 Greutate:89 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresa:-
  • 1.9 Număr de telefon:732-3057

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da,sunt un cetatean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boalafizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu,dupa cum am spus nu sufar de nici un fel de boli.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu,nu am fost arestat niciodata pentru o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da,acum aproximativ 2 ani cand ma grabeam sa ajung la munca am intrcut limita de viteza cu 15km/h si am fost oprit de un organ al politiei,am cooperat dar in final nu am avut suma ceruta pentru contraventie astfel am fost arestat de catre organul politiei si mi sa facut un cazier pentru infractiuni in trafic si pentru esecul de a plati o contraventie.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,consider ca substantele interzise nu aduc niciun fel de beneficiu si doar distrug la propriu sanatatea,astfel nu am fost tentat niciodata sa folosesc astfel de substante.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,acum destul de mult timp cad eram proaspat venit in oras am intors pe linie dubla continua si am primit o contraventie pentru condus imprudent.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt in posesia unui permis de conducere valabil din prima saptamana de cand sunt in acest oras.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,am primit doar acum mult timp 5 puncte de penalizare deoarece am trecut pe o strada cu sens unic deoarece eram nou in oras si nu stiam ca acolo este sens unic,am cooperat cu organul politiei si am scapat doar cu 5 puncte si cu lectia invatata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur,nu am nici o problema la comunicare si sunt foarte sociabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,limba Engleza este foarte binse stapanita de mine deoarece am fost la cursuri de Engleza de mic copil.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da,in trecut
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Da si am fost acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da catre departamentul medical los santos
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Am fost acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:La inceput in prima zi dupa ce mi am luat permisul de conducere am mers sa ma angajez ca sofer pe autobuz deoarece imi place foarte mult sa conduc.Deoarece la autobuze nu se castiga prea bine am incercat sa ma mut cu jobul la posta romana,ca sofer unde am stat o perioada foarte indelungata pana sa ma angajez la 100 de luni ca miner.Deoarece mineritul mi se parea un job foarte plictisitor si greu mai tarziu m am indreptat spre jobul de taietor de lemne la care sunt si in prezent.(am mai incercat si la gunoier,splalator de geamuri si uber dar nu au fost de durata)

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului depolitie doarece am vazut cu ochii mei politia in actiune si mi se pare de a dreptul fascinant cu cata dedicare si respect pentru cetateni lucreaza organele de politie si exact ca ei este visul meu sa ajung si eu.Vreau sa respect orice cetatean al orasului,sa vorbesc frumos si duplomat sa le explic ce fac gresit daca e cazul si sa dau sanctiuni daca este nevoie.Iubesc sa ajut lumea fara sa astept ceva in scimb si imi doaresc sa imi cladesc o reputatie cat mai iubita printre cetateni,imi doresc sa ii fac pe cei care nu respecta legea sa o respecte si sa ajut cetatenii cu problemele lor.De mic copil visul meu a fost sa devin politist ca si tatal meu care acum este un politist veteran in alt oras,astfel tot timpul am avut admiratie pentru politisti.Astfel daca reusesc sa intru in politie pot spune ca cel mai mare vis al meu a fost indeplinit si ar urma sa imi continui cariera ajutnad pe oricine care are nevoie de ajutor sau sprijin,voi incerca sa curat nedreptatea sivoi incerca sa aduc persoanele care nu sunt prietene cu legea pe drumul cel bun.Am mostenit abilitati fizice foarte bune de la tatal meu,am studiat la Liceul Sportiv  unde am participat tot timpul la concursuri sportive de multe iesind printre primi 3 din liceu.Dupa liceu am studiat la Academia de Politie inca 4 ani unde mi am imbunatatit si mai mult abilitatile fizice.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu am fost crescut de parintii mei sa respect pe oricine indiferent de aparente sau dealte criterii astfel iubesc sa respect si sa fiu respectat,sunt o fire foarte calma si devotata insa sustin ca cea mai buna calitate a mea este loialitatea fata de orice persoana de care ma atasej astfel consider ca pot purta o relatie foarte calda si cooperativa cu colegii mei.Nu ma grabesc sa iau decizii si ascult tot timpul de superiorii mei pe care iirespect.Datorita abilitatilor mele fizice si psihice consider ca pot lua doar decizi corecte si rationale.Iubesc sa fac dreptate prin cele mai corecte metode si sa ii fac pe toti sa fie multumiti.Datorita reflexelor mele si abilitatilor fizice pe care le am castigat de la tatal meu dar si de la Liceul Sportiv unde am studiat astfel consider ca sunt apt pentru a putea sa intru in Departamentul de politie Los Santos.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Raul
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :17 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Brasov,Judetul Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :Ma joc gta V de aproximativ 4 ani,prima oara imi amintesc ca am inceput sa ma joc story mode pe ps3 dupa ce am aflat de gta online am inceput sa ma joc de pe pc.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :de aproximativ 8 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :840 de ore am pe cont.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :7994
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da,desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da,desigur
  • 5.14 Alte informații :Va multumesc frumos pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Paduroiu Raul, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 05/12/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC).

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share