Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dafinescu Ciprian [3721]


Balta
 Share

Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Dafinescu
  • 1.2 Prenume: Ciprian
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 85 de kilograme.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Strada Florilor Nr.5 
  • 1.9 Număr de telefon: 278-2281

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Daca le-as avea desigur, da. Mai ales cea fizica ar fii redus foarte mult din performanta.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am cazier.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, am facut niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Am primit o amenda pentru viteza. Am condus cu dublul limitei de viteza cu o masina de Clasa (C) si am primit o amenda de 4.000$. Pentru ca am cooperat nu m-au arestat.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da am permisul valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost niciodata suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, voiam sa ma fac profesor de limba romana. Dar am ales sa ajut Politia Romana cu calitatile mele.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, vorbesc Engleza foarte bine si Germana relativ bine.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, este prima aplicatie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat la MC Donalds si la Cris-Tim la mezeluri.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos, deoarece sunt un baiat cu respect. Sincer mama mi-a spus cand eram mic ca eu va trebui sa fiu un politist. Am o inaltime si o greutate destul de mare ceea ce ma face sa arat ca un tanc. Aratand ca un tanc este perfect. Am dintii drepti si asta conteaza foarte mult. Vreau sa intru in politie deoarece cunosc foarte bine legea si tot ce tine de ea. La fel cunosc destul de multi membrii care imi sunt prieteni, si am zis sa fiu pe langa ei.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma diferentiaza faptul ca iau problemele si le calculez dupa le pun practica. Adica gandesc tot ceea ce urmeaza sa fac chiar daca dureaza mai mult, stiu ca am facut corect, deci sunt atent. De cand eram mic conduceam cu tatal meu pe camion, pe masini, etc, la 18 ani am luat din prima permisu, ceea ce inseamna ca sunt un sofer foarte bun si indemanatic. Toti prietenii mei si toti pe care ii cunosc ma respecta foarte mult, asta inseamna ca sunt un om cu cap care respecta si este respectat si el la randul lui.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Eduard (porecla: Balta)
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Sunt din Oradea.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : GTA V joc de cand s-a lansat.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : FPlayT joc de prin Martie dar nu am jucat incontinuu.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Am 10 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 3721
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, am citit!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da l-am citit!
  • 5.14 Alte informații : Imi pare rau ca am venit cu o aplicatie asa buna si fara ore. Eu zic sa va ganditi si discutam.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share