Jump to content
×
×
  • Create New...

(CV) Enculescu Mihnea(11579)


Mihnea1238
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Enculescu
  • 1.2 Prenume: Mihnea
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 80 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Acum locuiesc in chirie cu un prieten
  • 1.9 Număr de telefon: 678-1974

 INFORMAȚII LEGALE (2.0 )

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu,sunt perfect sanatos
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu,cand am fost mic am cazut dintr un copac si mi am rupt mana,dar acum sunt perfect sanatos
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost si nici nu o sa fiu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu,nu am facut ceva ilegal in viata mea 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,dar am fost invitat sa folosesc
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,de la varsta de 16 ani pentru motor,iar pentru masina il am de la 18 ani 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu,sunt un sofer atent la regulile de circulație 
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da, cand am fost la scoala am fost olimpic la limba romana si am avut doar note de excelență 
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am dat Cambridge ul la Limba Engleza si o stiu la perfectie,si mai stiu limba franceza,deoarece am locuit pana la varsta de 15 ani in Franta

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da,si imi pare rau ca nu mi am dat interesul in cv ul trecut
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu am fost acceptat deoarece,dupa parerea mea,nu am fost destul de convingător 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:La medicina si am fost acceptat primind gradul de asistent medical. Din pacate,dupa doua saptamani,a trebuit sa parasesc orasul si am ales sa nu mai continui cu medicina
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Medic,pescar,sofer UBER.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos,deoarece vreau sa ajut cetatenii acestui oras,si sa fac din Los Santos un oras mai bun. Visul meu de mic copil a fost sa devin politist,dar la cererea părinților si a bunicilor am devenit medic pentru a i ajuta. Din pacate nu am avut ocazia sa ii ajut deoarece a trebuit sa parasesc orasul dar au fost mandrii de mine pentru ca m au vazut in halat de medic.Cred ca pot sa mi urmez visul si sa fiu si eu mândru de mine.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):  Sunt un om puternic, calm si foarte politicos,sunt un sofer extraordinar,stiu sa conduc in asa fel incat sa nu mi pun viata in pericol si sa ajut lumea,ajungand la ei in cel mai scurt timp.Sunt foarte atlet,in copilarie am facut atletism inainte sa mi rup mana. Si nicio provocare nu este grea pentru mine.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Mihnea 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Craiova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : de 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 84
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :11579
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :  Desigur ca da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Normal,si regulamentul politiei,si cel al agenților de paza.
  • 5.14 Alte informații :  Va multumesc pentru timpul acordat,si va rog,daca o sa fiu respins sa mi spuneti si motivul. Va multumesc! 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share