Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Constantin Jean [ Antoniio / ID: 359 ]


Antoniio
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie, deoarece sunt un jucator cu o vechime destul de mare pe aceasta comunitate, respectiv 1 an, timp in care am stat si analizat cum ar trebui sa fie un membru Staff, ce calitati si ce cunostinte trebuie sa dobandeasca acesta, iar in momentul de fata pot afirma cu certitudine ca sunt pregatit sa detin o functie in cadrul Staff-ului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): O sa incep prin a spune ca sunt o persoana calma, chiar foarte calma, dar nicioadata pe cat de mult arat acest lucru, deoarece si eu ma mai enervez, ca orice om, dar reusesc sa tin nervii in frau si sa realizez ceva constructiv cu ei. Mai sunt o fire seriosa, careia nu ii place sa fie luata de ras sau in batjocura. In final o sa spun ca sunt foarte perfectionist, din pacate mult prea perfectionist, dar in ultimul timp am reusit sa imi impun si eu anumite limite si sa transform tot acest perfectionism  intr-un avantaj foarte util.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Constantin Jean
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antoniio
  • Ore jucate pe server: 450 ore ( la momentul scrierii aplicatiei )
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din octombrie 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore de luni pana joi, 6-7 ore vinerea si in weekend, iar in vacante aproape toata ziua (numarul mic de ore se datoreaza unei pauze putin mai lungi pe care am facut-o).
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban provizoriu 3 zile, deoarece nu am petrecut suficient timp in Departamentul de Politie.
  • ID-ul din joc: 359
  • Averea detinuta in joc: Un apartament Clasa D, 2 masini VIP, un Sabre Turbo, 4 dube si 300k in banca ( la momentul scrierii aplicatiei ).
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, as avea grija sa maresc de fiecare data calitatea roleplay-ului de care dau dovada, deoarece un Staff trebuie sa fie un exemplu. De asemenea, mi-as dedica mult mai mult timp comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu preluarea ticketelor, stergerea masinilor, rezolvarea conflictelor dintre playeri si indrumarea jucatorilor noi pe aceasta comunitate, un lucru foarte important, deoarece jucatorul trebuie sa aiba o impresie buna despre aceasta comunitate. In opinia mea, un helper trebuie sa explice si sa se faca inteles, nu neaparat sa sanctioneze la orice greseala.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Antoniio
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share